Neograničeni internet u Tele2!

Od danas, 24.04.2017. Tele2 nudi neograničen internet u svojim govornim tarifama kao i za mobilni internet - uz fair usage politiku korištenja.

Govorne tarife:
Flat paket kreiran je u obliku obveznog podatkovnog paketa Bezbroj GB za 84 kn mjesečno (dostupan uz Raspali i Ekipnu tarifu).

Koncept: korisnik dobiva 5 GB svaki dan po punoj brzini. Ako potroši svih 5 GB prije kraja dana, dovoljno da pošalje SMS u sustav ili putem redirect portala aktivira dodatnih 2 GB besplatno. Navedeni paket od 2 GB moguće je aktivirati beskonačan broj puta sve do ponoći kada korisnik dobiva novih 5 GB za sljedeći dan.

Također, dostupan je jednokratni paket s potpuno neograničenim prometom, a koji traje 24 sata za 19 kn (ako se ne varam).

Tarife za mobilni internet:
Flat paket dostupan je u obliku tarife Bezbroj GB za 169 kn mjesečno.

Koncept: korisnik ima 1 TB prometa po punoj brzini unutar mjesec dana. Ako prije kraja mjeseca potroši svih 1 TB, može i dalje surfati neograničeno, ali od 18 do 23 sata brzina pada na 1 Mbit/s, a nakon 23h do sljedećeg dana do 18h opet ima neograničeno po punoj brzini.

Vrlo zanimljiva i primamljiva ponuda.

Plus, svi koji aktiviraju neki od ovih novih produkata više ne plaća naknadu za pristup mreži.

1 Like

To je samo 50% informacija. Sto je sa bonasima? Jeli ja mogu staviti karticu u stick i tako surfati preko neta? Jos ima neka prica da je bonasima ograniceno na 21mb/s.

Koliko sam ja skužio, bonaši nemaju tu opciju neograničenog interneta, pitao sam ih i kažu da je dostupno samo za pretplatnike i pokućni internet…

Kakva je ovo rijec pokucni internet?

Dali mozemo koristiti taj njihov internet u kuci? jel tot aj rijec znaci? Znaci da ja lijepo imam internet za sve uredjaje preko rutera u svojoj kuci?

Ako je to tako mislim da je TCOMu odzvonilo. (sumnjam)

Zvuci odlicno. Samo me 2 stvari muce:

1. Ima li besplatnog testiranja brzine preko moba jer sam tele2
  2. Jeli se za pokucni internet podrazumjeva:

Koncept: korisnik ima 1 TB prometa po punoj brzini unutar mjesec dana. Ako prije kraja mjeseca potroši svih 1 TB, može i dalje surfati neograničeno, ali od 18 do 23 sata brzina pada na 1 Mbit/s, a nakon 23h do sljedećeg dana do 18h opet ima neograničeno po punoj brzini.

@dadaas a ime ko ime haha, uglavnom možeš ga nositi gdje god želiš unutar RH, samo je potrebno da ga uštekaš u struju i to je to… gdje god imaš 4G imaš brzinu do 150mbit/s, ako nema negdje 4G imaš 3G sa sporijom brzinom.
Kažu da se može spojiti neograničeno uređaja na isti ruter pod jednakom brzinom …

@CroLog mislim da je tako, bar su tako napisali.

Vidio sam kartu imam svugdje pokriven 4g, onda lan kabel ruter->komp i amen

1 Like

Cek, za 170Kn dobijem neogranicen internet po ovim ultra brzinama do 150 Mbit/s
A TCOM kosta 150KN negdje.

Koliko je brzina 3G?

Tako je, 4G je do 150 mbit/s

3G:
HSPA je do 42 Mbit/s za skidanje podataka (download),a do 5,7 Mbit/s za slanje podataka (upload)

Meni se ova ponuda svidjela, probat ću testirati.

jer trenutno kod Iskona plaćam 210 kn za 50 mbit i telefon, telefon ne koristim a sam internet je skup za ovu brzinu kod iskona

Ma ne vjerujem, tu je negdje neka caka.

Ajd neka netko nadje gdje je caka.

Kako ce oni davat neogranicen internet i to u qireles formi po 150MBIT/s dok tcom slabije nudi za istu cijenu i trebas zicu i sve i svasta nesto.

Gdje je caka?

jel mogu spojiti 10 kompjutera na taj uredjaj i svi biti istovremeno online, pod uredjaje mislim laptope, desktop racunala i mobitela

Pa kažu da nema cake, eh sad to treba sve istestirati.

Sve je moguće.

Kažu da se mogu spojiti 32 uređaja preko wifi i 4 uređaja preko LAN-a i to bez smetnji

Aha taj njihov ruter ima 4 lana. Pa ja imam jedan ruter doma pa valjda mogu to onda jos rerutat, dobro to nije problem.

Meni sad istjece za 3 mjeseca, ja cu definitivno an ovo prec samo dajte napisite gdje je caka?

I kak to da nema ugovorne obveze? Zasto oni nuda sead ovo? Pa prema tome nitko ziv nece vise koristiti zice. Nesto tu ne stima IMO.

Ne ne, pod ugovorom ti je ovo. 24 mjeseca.

Pa neznam, ja ću uzet test 5 dana i da vidim od prilike kako to funkcionira i valja li šta…

Iskreno, malo sam skeptičan zbog kvalitete interneta preko signala.

preko žice je to drukčije bar ja to mislim, signal je signal al žica žica…

nekako mi čudno zvuči jakoo dobar internet, brzina itd preko SIGNALA, sve je to ok, ali bojim se nekih prekida itd, npr tko koristi IPTV kao ja, hoće li biti problema ?! zato uzimam test danas ili sutra da vidimo… ako taj test prodje mislim da definitivno uzimam

Pa pise na stranici bez ugovorne obveze sto znaci mozes raskinuti s njima kad zelis.

Malo sam provjerio nudi to i TCOM ali imaju ogranicenje na 25GB sto je koma.

Neznam sad ovo za wireless mi stvarno nije jasno, ali ako je brzina 3 puta veca, a kod mene cak 5 puta veca pa onda se to otvara bolje nego s ovim preko zice. Osim ako veza puca, onda je to banana. Ali onda to niti nije za koristiti.

pa jel koristi to tko do sad, taj pokucni internet preko tog rutera njihovog?

ajoj nismo se onda skužili, ja sam mislio na pokućni internet a ti na mobilni hehe, ali ista stvar, to je bez ugovora

ISPRAVAK: ipak je ugovor, nešto su fulali na stranici, pod ugovorom ti je za mob i pokucni

Jel ovdje gdledam?

Ali gle pise ogranicenja na ruteru pise 43MBP/s

Ovo ti je pokućni internet sa ruterom:

A OVDJE

imaš za mob pretplatu

Na ovom Huawei ruteru je 150 max

Haha jesmo li sad dosli do komedije?

Kaze:
Neograničeno GB za 169 kn mjesečno
Uz uređaj po povoljnoj cijeni
Surfaj 4G brzinama do čak 150 Mbit/s

Opis uređaja
Mreža:
2G: 850/900/1800/1900
3G: 900/2100 MHz
4G: NEMA, LOL pa kako cu onda surfat 4G brzinama?

Fizičke karakteristike:
VxŠxD: 92 x 60 x 13.8 mm
Masa: 75 g
Kućište: plastično
Boja: crna

Da taj Huawei koji kosta jos dodatnih 15KN mjesecno se isplati.

To bi ja uzeo.

I znaci za te pare ja mogu taj uredjaj uzimat sa sobom i surfat bilo gdje u hrvatskoj, pa to je nesto super ako je tako, samo treba vidjeti jel ta veza stabilna, a kako izgleda nitko to jos nije testirao, a ja nebi htio biti prvi, hehe

e što se tiče uređaja to nemam pojma šta izvode, a onaj huawei bijeli mi se čini sasvim ok.

Mislim da ako je kvaltetan internet, isplati se

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact