neovlaštena lokacija adsense

Kako da maknem ovaj google.hr koju mi je adsense poslao kao poruku jer nigdje nisam stavljao kod osim na svoje stranice koje su posebno nabrojene. Ovdje samo ima link ovlasti, ali ne i obriši, pa me zanima što sad? Evo slika.

Pa naravno da ces google.hr ovlastit.

naravno da neću, al mi nije jasno zašto nema link za brisanje, a nisam ni našao nigdje u uputama ni po netu

Ne postoji link za brisanje, nego ako odredjenu stranicu ne ovlastis u roku od tjedan dana, ona sama nestane s tog popisa…

to je ono što mi je trebalo, hvala na odgovoru

Nije mi jasno zašto nećeš ovlastiti google.hr ili bilo koji URL koji će ti se pojaviti
Koliko sam ja informiran ako dotični URL ne ovlastiš nećeš imati zaradu od prikazivanja oglasa.

Neka me netko ispravi ako nisam u pravu?

ovlastio sam samo stranice kojima sam ja vlasnik i na koje sam osobno stavio kod jer sa ovlaštenjem bilo kojih stranica može se dogoditi da popiješ bananu od google-a

[quote=“buducidesigner, post:7, topic:15403”]
jer sa ovlaštenjem bilo kojih stranica može se dogoditi da popiješ bananu od google-a
[/quote]Ok nije da ti ne vjerujem svašta se može dogoditi ali Google.hr?
btw:

• ima li tko konkretna negativna iskustva na ovu temu ovlaštenih stranica?
  • postoji li blacklist domena koje nije poželjno ovlastiti?

Ja nemam. Doslo mi je za ovlastit i google.hr, i google.rs, google.si,webcache.googleusercontent, pa cak i neki proxy.

[quote=“drmrgood, post:9, topic:15403”]
Doslo mi je za ovlastit i google.hr, i google.rs, google.si
[/quote]Ma ja imam Google domena ko u priči
Evo popis nekih koje me zanimaju da li je dobro imati ih ovlaštene.
Ako tko ima iskustva da kaže što da obrišem.

btw: isključite kućicu ispred “Use our download manager and get …” tada će se pojaviti Doownload button

Nitko ništa?
Ili su webmajstori (u koliko ih uopće ima ovdje na forumu u ovom periodu aktivnih?) na godišnjim odmorima uživaju ili ovo baš ne zanima nekoga pretjerano.
Mislim da je ovo jedna od važnih tema za sve webmastere koji koriste adsenese (ili iskusni web masteri imaju svoja “Top Secret Experience” kao i inače sa mnogim forumima)

kakvu zaradu imaš od tih stranica? od jednog upozorenja kad mi je google poslao da mi se moj kod pojavio na nekoj stranici koja nije bila navedena kao moja i za koju sam tad prvi put čuo, stavljam kao ovlaštene samo one koje su u mom vlasništvu i na koje sam osobno stavljao oglasne jedinice sa mojim brojem. da se bilo gdje iz bilo kojih razloga pojavi neka moja oglasna jedinica, bez obzira kakvu bi moguće zaradu nosila, ako nisam osobno to stavio je neću ovlastiti, a svak zna što mo je najbolje u takvim slučajevima.

buducidesigner, istina, ali recimo webcache.googleusercontent, pa google.hr. , google.rs i ostale googleove cu naravno ovlastit, medjutim ne pada mi na pamet da ovlastim neke proxye ili neke tamo lijeve stranice.

svatko neka čini ono što smatra najboljim za sebe, ali mi nije jasno zašto bi ovlastio google.hr ili bilo koju google stranicu!? kako je uopće dospio kod neke oglasne jedinice koju stvoriš u adsensu na neku stranicu kojoj nisi vlasnik, odnosno nisi sam tu jedinicu stavio tamo?

OK dečki svatko ‘ima svoje mišljenje’ kao što sete naveli.
@drmrgood ajde vidi onaj popis pa reci što bi uklonio po tvome (ili kopiraj one koje ne bi dozvolio da malo usporedim)
(kad nema više nikoga tko se bavi sa GA)

[quote=“buducidesigner, post:14, topic:15403”]
kako je uopće dospio kod neke oglasne jedinice koju stvoriš u adsensu na neku stranicu kojoj nisi vlasnik, odnosno nisi sam tu jedinicu stavio tamo?
[/quote] Dobro pitanje, I mene zanima, a mislim da je to zato što se možda tvoja web pojavi negdje u nekakvom cache (ali nejasno do kraja)

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey