Neplacanje duga facebooku

Facebook mi je flagovao ad nalog na sta sam se ja naravno zalio (cekam odgovor). Sta bi se desilo kad ne bih platio taj dug?

Nista strasno. Vrlo vjerojatno tvoja internet avantura bi zavrsila. Ako si placao paypalom to bi bilo strasno za tebe. Paypal bi to ili nekako naplatio ili bi te banao forever. Isto vrijedi za facebook.

Nije tu nesto da su te prevarili, ako si koristio moras platiti, ako nisi ili je doslo do neke greske onda ce to provjeriti. Vise detalja bi pomoglo.

Koristiti pa ne platiti…Još fb pa to nemože nikako :smiley:

Ja sam zaboravio platiti facebooku dvije godine nekih 13 eura, ništa se nije desilo, platio sam na kraju dok sam se sjetio da moram.

AKo nemas para da platis, napisi im kakva je situacija i da u rate ti stave ili nesto poput toga? Inace, kao sto kazu ostali, bit ces blokiran i paypal mogao bi ti da nastrada. Plati i mirno spavaj. :slight_smile:

Dogovori neki reprogram duga, da ti npr stave zabranu na deo plate dok ne otplatis ili tako nesto.

1 Like

Da naravno. To je Facebook ili od milja Caritas. :smile:

1 Like

Nije istina, prijatelj mi je imao limit 750$ na Facebooku jer je koristio reklame prije. Ostao mi je duzan neke novce i prelomili smo tako sto sam ja iskoristio tih 750$ za reklamiranje, on je samo u paypalu zabranio Facebooku da se naplati i to je to. Posto je to bio business acc a ne personal cak mu ni ne izbacuje notifikacije da nije platio.

1 Like

i ja sam na paypalu zabranio plaćanje fejsbuku i ćao :smiley: evo haman 2-3 godine prošle od toga

I ja san nekada 2013 napravia duga 200$, tad se moglo mnogo toga radit na fb-u nelegalno. Ispuca san sa jedne kartice toliko, pa sam presa na drugi paypal pa isto toliko napravia :smiley: Nikad nisan platio, niti cu ikad platiti.

PayPal san nastavia uredno koristiti svih ovih godina i nikada nisan ima problena.

Ima vise firmi koje na Upworku regrutuju radnike da pokrenu za njih FB reklamu, i to na iznos od 10-20-30$, oni plate tom radniku 5$, ali taj dug ostaje tom radniku. Video sam da to uspesno rade i dalje, potrosili su na placanje radnika 50.000$ , sto znaci da su to uradili 10.000 puta, 10.000 x 30, oni su 300.000$ ostali duzni FB, odnosno dobili su besplatnu reklamu za 300.000-500.000$

Doduse to nije bas besplatna reklama, posto su potrosili 50.000 na placanje radnika, ali su do 10x smanjjili troskove reklame pomocu ove prevare.

1 Like

Na jednom profilu koji je aktivan imam dug ~350 eur već godinama i nisam imao nikakvih problema, u ads manageru nemaju podatke od kartice tako da od naplate nema ništa…

mislim da se fb nekad stiti od ovoga na sledeci nacin:

jedan kolega i njemacke je imao neplacen dug na facebooku a trebao je pokrenuti hitno dvodnevnu reklamu z aneku promociju i ponudio je meni da ja pokrenem sa svojim nalogom, s tim da ce on platiti 1.5x od onog sto se potrosi… Ja nisam mogao pokrenuti reklamu jer sam dobijao neku gresku da neko na stranici ima dug i da se zbog toga ne mogu raditi nikakve promocije. Problem je nestao tako sto je on meni dao admina, sebi skinuo i nakon par sati je proradilo…

E sad, nez kako je bilo njima na Upworku… lijepo je ustediti, ali opet je to kradja. Ja cu ovih svojih 600e platiti, mada mi je krivo sto mi je sad flagovan nalog