Nestanak facebook stranice

Ako ste čuli ili koristili skidajmo.com onda vjerojatno znate za taj download portal… pročitao sam maloprije članak gdje se navodi da je facebook grupa skidajmo nestala preko noći bez ikakvog objašnjenja… pošto sam i sam vlasnik nekoliko facebook stranica, zanima me da li se netkom nešto slično dogodilo i da li je moguće da konkurencija ima prste u tome?

Nista cudno od strane facebook-a.

Postoje dvije moguce opcije:

• neki ludi admin ti je pobrisao grupe
  • neko od konkurencije i njegovi prijatelji su prijavljivali tvoju stranicu kao spam (ili neka druga opcija)

Naravno, ovo gore je pod pretpostavkom da nisi nista zabranjeno radio na fan page, mada se i to vidi jer si imao 4700 clanova, da je bilo 147000 onda bi bilo cudno.

Probaj kontaktirati nekoga sa facebook i saznati razlog uklanjanja fan page stranice.

[quote=“nike”]Nista cudno od strane facebook-a.

Postoje dvije moguce opcije:

• neki ludi admin ti je pobrisao grupe
  • neko od konkurencije i njegovi prijatelji su prijavljivali tvoju stranicu kao spam (ili neka druga opcija)

Naravno, ovo gore je pod pretpostavkom da nisi nista zabranjeno radio na fan page, mada se i to vidi jer si imao 4700 clanova, da je bilo 147000 onda bi bilo cudno.

Probaj kontaktirati nekoga sa facebook i saznati razlog uklanjanja fan page stranice.[/quote]

nije to moja stranica nestala :slight_smile: ja sam samo pročitao info,ali sam vlasnik nekoliko stranica pa me zanimalo da li se nekom desilo nešto slično

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja