nešto i od mene

Pozdrav cijenjeni kolege!

nedavno sam dovršio portfolio pa me zanima vaše mišljenje.
skroz imam feeling da mu nešto fali…

hvala i pozdrav!

odlicno

Meni se sviđa i ništa mi ne fali… :wink:

Hint: ovdje imaš tipfeler

Inače mi je OK :doki:

Pozdrav, Dobrodošao Slavonac :slight_smile:

Web dizajner koji svoj web napravi u wordpressu???

Šališ se, zar ne?

Kao da Todorić kupuje u Plodinama (valjda nisu njegove?).

[quote=“trnac”]Web dizajner koji svoj web napravi u wordpressu???

Šališ se, zar ne?

Kao da Todorić kupuje u Plodinama (valjda nisu njegove?).[/quote]

Ne vidim ništa loše u tome… Za razliku od većine stranica, ova ne vrišti WORDPRESS čim ju otvoriš… :wink:

Šališ se, zar ne?

Zašto ne, WP je izvrstan u mnogim pogledima.

Inače, sajt je :gitara:

zasto ne WP ja nisam ni skuzio da je WP dok nisam skrolao do kraja na dno stranice …

Šališ se, zar ne?

kolega, vaša tvrdnja bi stajala da sam uzeo gotovu wp temu i modificirao je.
ja sam izradio dizajn a kao “motor” stranice koristim wordpress…isto rade i neki fantastični studiji diljem svijeta, kao i freelanceri.

@hvala vam na komentarima.
inače sam jako kritičan prema svojim radovima…tokom procesa izrade, što više gledam dizajn-manje mi se sviđa…zato sam trebao vaš feedback, tj prvi dojam:zhuja:

@zmaj, hvala!!!

Ako si sam crtao, super, sve 5 ! :slight_smile:

Izvrsno, moderno, totalno 2010-ta., full si pogodio stil. Čestitam! :slight_smile: Kod validiran, moderni CSS 3.0 je tu :slight_smile: Jedino da ubaciš i nešto webkit tranzicija za nas Chrome, Safari usere a? a? a? :SLIN

Samo jedna zamjerka:

• Oni glavni linkovi “Što radim, što sam napravio bla bla” fakat bi trebalo malo više kontrasta u odnosu na pozadinu. Ovak je pre-nezamjetljivo, a to ti ipak glavno pretpostavljam :slight_smile:

• Sad ja nisam baš nešto gramatičar, a i neznam otkuda si i iz kojeg govornog područja, ali na kontakt formi piše: “Optionalno”, kaj ne bi trebalo biti “Opcionalno” ? Ako griješim onda me ubijte :smiley:

A kaj se Wordpressa tiće, osobno preferiram totalno do it yourself, ali kao što kažeš, stoji ono da puno fantastičnih web studia ima na wordpress-u portoflio koji je BTW i moj fejvorit CMS.

Da je Joomla, Drupal itd…onda bi se izbljuvao :smiley:

Predobro za domaće krajeve. Obavezno poprati malo scenu, stupi u kontakt s firmama ili pojedincim koji rade za inozemstvo. Ili kreni sam. Svakako potraži kontakte i na mi3dot.org. Nikako ne ostaj lokalno.

Definitivno. Na svjetskoj razini si buraz. Kreni u to i nebude ti žao!

Poslušaj tserega, pitaj za savjete na mi3dot.org, jer ipak je dizajn u pitanju. Evo što ti ja mogu predložiti.

Vidim da koristiš CSS3, pa si uz pomoć toga mogao realizirati i logo. Ne mora to biti samo jednostavna sjena, sa malo mašte može se realizirati poprilično zanimljiv i kompleksan logo. Ovaj trenutni logo nekako zaostaje, slabo je uočljiv, trebao bi biti markantniji…

Što se tiče ova dva dugmeta “Portfolio” i “Kontakt”, malo su preveliki i nije potreban taj bijeli obrub. Evo ti malo inspiracije za dugmad:
http://vandelaydesign.com/blog/galleries/button-design-showcase/

Čak i njih možeš napraviti sa CSS3 koristeći gradijent.

Desna navigacija; nešto je napisano velikim nešto malim početnim slovom. Ova nijansa narančaste “Što radim” “Što sam napravio”… nikako ne leži i presvijetla je. Također bi mogao uvaliti CSS sprite na Facebook, kontakt, RSS ikone na dnu, da se na:hover promjene u Facebook plavu boju i RSS(narančastu) boju.

Također si za formu na kontakt stranici mogao koristiti CSS3 kao što je npr. ovo:

Samo tako nastavi. Cheers.

wow ekipa…moram priznat da nisam očekivao baš ovakav feedback.
puno hvala!
posebno mi je drago što su sve vaše sugestije uglavnom i meni prolazile kroz glavu

@stonesurfer
-htio sam svjetlije linkove ali nisam želio remetit fokus s dva velika gumba (portfolio, kontakt) .Ali definitivno idu svjetliji, pošto vidim da nisam jedini kojem su ipak malo pretamni.

-optionalno, opcionalno…ne znam šta je pravilno ali znam da sam kiksao pošto je prijevod sa “optional”-“neobavezno”

-što se wp-a tiče…vrlo sam praktičan pa ne želim izgubiti 10 dana na izradu nečeg što će mi u konačnici pružiti isto što i wp…zapravo, vjerojatno i manje.

@shizon
-logo sam namjerno odradio tako jednostavno.
ali slažem se da bi mogao biti malo uočljiviji pa možda probam sa nekim debljim fontom…ma imam nekoliko ideja.
-e ne dam na gumbe!)sviđaju mi se, i veličina mi je ok…oni su zapravo najvažniji dio na početnoj stranici.
-hvala za navigaciju, promaknu mi takve sitnice ponekad.
bit će ispravljeno.

-e sad “što sam napravio” i ti naslovi…to je roza boja, barem bi trebala biti.
slažem se da mora biti malo tamnije.
i to ću riješiti .
-forma je gotov wp plugin i nisam se htio puno bavit njom, ima dosta css-a…
tu formu sam vidio prije neki dan i prekrasna je…pa eto,možda i to sredim za vikend

@tsereg
za sad bih ipak lokalno…ovo je onako iz hobija pored redovnog posla koji nema veze s dizajnom.
šta će dalje biti, vidjet ću

hvala vam još jednom!

Vidio sam dosta tvojih radova,ima potencijala,svakako mi se sviđa!
Opusti se malo na forumu nemoj biti napet zbog raznih komentara :slight_smile:

[quote=“innos”]kolega, vaša tvrdnja bi stajala da sam uzeo gotovu wp temu i modificirao je.
ja sam izradio dizajn a kao “motor” stranice koristim wordpress…isto rade i neki fantastični studiji diljem svijeta, kao i freelanceri.
[/quote]

Još bi samo falilo da si uzeo gotovu temu. :slight_smile:

Nemam ništa protiv WP-a, dapače, odlična stvar. I ja ga koristim tako da se tu nema što prigovoriti.

Kako ti je to usputno, nisi radio svoj sustav i svakako ti je bilo lakše uzeti provjerenu stvar, WP. Ja sam siguran da ćeš kroz neko vrijeme i sam maknuti WP sa svojeg portfolio sajta jer ćeš imati vlastitit CMS kojeg ćeš implementirati okolo i biti će ti smiješno da okolo prodaješ svoj CMS, a sam koristiš WP. Toliko.

Na dizajn nemam što reći. Nisam dizajner i više mi se sviđaju radovi nego tvoj portfolio sajt.

Nemoj se obazirati na moje primjedbe. Ja sam ti staro gunđalo koje ponekad ima sasvim drugačije poglede na stvari i nekad ne vidim što svi vide ali se zna desiti, doduše rijetko, da vidim nešto što drugi ne vide.

http://cssmania.com/galleries/2010/03/09/innovation-studio.php

Pregledam nesto bezze i naletim na tvoj site :wink:
Svaka cast :eu:

pa zato mu i dajemo pohvale heheh

Svaka cast jako profesionalno, pogotovo one stranice u portofoliu…:kuc:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja