nešto i od mene

Svaka čast portfolio je perverzija.
Kod tvoje stranice dizajn je sigurno perfekcija, ali tu je začkoljica bar tako mislim, funkcionalnost je malo zanemarena na štetu onih koji imaju lovu al neznaju surfat, ako si me shvatio.
Za visoke krugove sve pet.
Nesviđa mi se kod klika na portfolio ili kontakt na naslovnoj što se jasno ne vidi ili ne prelazi u stranu gdje je portfolio. Nekako mi je veliko zaglavlje header stranice te stoga baca u drugi plan sadržaj koji želim vidjeti prilikom klika, tj, otvara odabrani sadržaj dolje.
Odabir boja po mom ukusu.
Odabir mašinerije u pozadini apsolutno podržavam.
Nadam se da nisam bio grub u komentaru jer mi to nije bio cilj, još jednom svaka pohvala na radove.

Nema nista lose osim onog “web programer” koliko ja vidim. :strumpf:

Stranica mi je totalno ne prakticna, svaki put kad kliknem na link moram dolje skrolati da vidim ono sta zelim. Ja bi makao onaj header svugdje osim sa pocetne stranice.

I jos nesto:

[quote=""]Tim Berners-Lee, inventor of the World Wide Web and director of the W3C, has said it best:

"Anyone who slaps a 'this page is best viewed with Browser X' label on a Web page appears to be yearning for the bad old days, before the Web, when you had very little chance of reading a document written on another computer, another word processor, or another network."

[/quote]

nisam znalac, ali imam ukusa i jako mi se sviđa…upada u oći sam dizajn, profesionalno odrađeno…svaka čast!

1.zamjerka je što koristiš WP, a nudiš usluge programiranja, da si samo web designer to bi moglo proći
2. U lijepome designu zaboravio si na funkcionalnost stranice, header je preglomazan, na 1280x1024 moram svaki put scrollat da bi vidio neku informaciju, da ne govorimo onda o manjim rezolucijama…
to su dvije glavne zamjerke, a design kao design mi je bomba…

Ljudi hvala na komentarima.

Header idem odmah smanjiti.
Imam 24" monitor i eto,zanemario sam posjetitelje s manjim rezama i monitorima.

@Ivan
Pokušavam biti dio trenda koji se širi netom.Sve više velikih firmi i freelancera namjerno izostavljaju podršku za IE6 da prisile korisnike na promjenu browsera.
Nije mi bilo teško ubaciti neki png fix…nisam to učinio namjerno.

Stvarno extra odradeno, svaka cast

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja