Nešto je trulo u državi Danskoj

Google charts, library koji nudi pregršt različitih naprednih chartova …a dropdown button (Choose a value) im se raspada.

Mislim da webu nešto opako fali, kad se i najvećima ovakve sitnice raspadaju. Nešto je grdo trulo, i svi to valjda osjećamo ?

Da, oseća se na svakom koraku da se tehnologija u globalu raspada. Svaki dan me neko cima da mu nešto sredim na mobilnom telefonu jer se raspada. Meni se isto dešava da se raspada i chrome, i sam računar itd. Džubmus jedan. Ali to je valjda tako normalno za ovaj prelazni period starog sveta na jedan novi (videćemo kakav) :slight_smile:

Pratim jedan forum koji mi je bitan za popupove. Tu je aktivan vlasnik popadsa, ima official thread i tu odgovara na pitanja forumaša. On je pronašao bypass za ovaj najnoviji chrome 64 update. Evo šta kaže za google:

All I will say for now is Google is not the company it used to be few years ago. Till now I was saying that Google is best at tech and there is no way not to play by their rules. Yet seems like theor race-based and sex-based hiring model (instead of skill-based) brings its fruits. And those fruits are very sweet for us.

You’d be surprised about them being stronger. 10 years ago, totally, when they had actual technical power. You’d get gmail released this month, Google Translate previous months and Google Earth next month. What is recent Google product? I do not know any either. Now seems like the only power they have is financial. Political one they lost already with last US elections.

Samo neka youtube ne propadne hahahah

Samo nek Adsense ne propadne.
Možda je ovo početak kraja Google-a.
Samo da ne ode Adsense.

Još par godina bez brige. Nakon 5+ godina već možda postane turbulentno.