Nešto kao društveni servis za žene

kraljica.com.hr

Kako vam se čini i što mislite može li ovako nešto zaživjeti među ženskom populacijom? Kako privući žene u što većem broju na stranicu (osim ovoga sa bodovima i nagradama u vidu knjiga, kozmetike …)? Svaki savjet i ideja su dobrodošli.

Ja sam skonto da one najvise vole sajtove o modi kako da se oplace hrane kako da smrsaju i izgledaju lepo tako da imaj to u vidu i vole znas da objavljuju svoje slike da drugi komentarisu ili nesto kao ask vole da im postavljaju pitanja jer im je jako dosadno :slight_smile: Inace ide ti ovo dosta solidno vidim poceli su da se aktiviraju svidja mi se ova tema sa themeforest i ja sam mislio da je uzmem i ona support im je vrhunska.

Dobro je ovo sam trebas jos korisnika dovukao al da i muske ukljucis ne sam zene i kolka ti je zarada na adsense

namenjeno je zenama moracemo i mi nesto napravit za nas tipa kralj.com.hr :slight_smile:

Hahaha il lovac.com.hr

Hvala za savjete. Tema je OK ali susretljivost autora teme = 0. Postavio sam im nekoliko pitanja vezano za kompatibilnost sa CubePoints plugin-om i ostao razočaran njihovom podrškom.

http://themeforest.net/item/team-talk-a-real-time-collaboration-theme/5809069/support pise da support ne ukljucuje za pluginove

sto je i normalno ako vec ne radi kako treba nadji neko drugo resenje umesto tog cubepoints

Nije stvar u CubePoints pluginu jer tema ne radi ni sa drugim sličnim pluginovima (isprobao sam i WordPoints) i ista stvar. Broji bodove za postove ali ne i za komentare. Ugl. izvukao sam pouku: drugi puta prije kupovine dobro pročitati support teme.

Možda ima ovdje netko tko bi znao prilagoditi temu (dio koji se odnosi na komentare) da radi korektno sa CubePoints pluginom? Platio bih nekakav razuman iznos.

A da probas ovde http://wordpress.org/support/plugin/cubepoints

Ne bi trebalo da bude tesko samo se kao za postove doda i za komentare ne znam sad konkretno nisam radio sa njim jos uvjek.

Moje misljeljenje je da ak se vec kupuje sistem da nije nije na nikakvom cms da je to zaseban cms ili ak se vec kupuje tema za cms da nebude ovakva jer vjervatno ak se uzima moze bit da su dvije iste js datoteke i desava se konflikt

Sta si ti tocno htio reci, nista ne razumijem :smiley:

To mislis na mene il na vlasnika stranice?

Poprilicno sam siguran da misli na tebe. xD

1 Like

Aha ok… ovako ako vec kupujem sistem rade bi uzeo nesto na foru phpdolphina jer jer to npr zaseban cms a ne takav sistem na wordpressu il kao ovaj forum to je zasaban cms a vec ako moram za wordpress uzet rade uzet neki jednostavan plugin il neku temu ovak front end

Sad kuzim dovoljno :slight_smile:

Ma nije problem u WordPress-u nego sve ovisi o tome koliko je dobar developer koji radi temu kao i onaj koji radi plugin. S obzirom da se radi o proizvodu dva razlicita programera, za ocekivati je da se nekakve sitne nekompatibilnosti mogu dogoditi.

1 Like

Meni se svida taj sistem samo nevolim sta je na wordpressu rade bi da je to zaseban cms i da se napravi nekih 10 tak pluginova i to prodaje kao tipa sharetronix

Meni je znao npr Jetpack da pravi problem sa pluginom za horoskop tako da je i to moguce sto kaze wampir lako

1 Like

Ovaj Sharetronix izgleda pravo dobro.

Ja sam ga koristio 6 mjeseci i bio sam zadovoljan ali problem su bile poruke jel kad napises poruku ti nju komentiras i nemoze se slati attachmenti putem poruka al imas premium module lajk to je najbolji plugin i max znakova je 200 po statusu al ovo ostalo je dobro kao free meni je za 5/5

Sam da napomenem imao sam oko 1300 reganih i znalo je bit do 50 ljudi max online al u zadnjih par tjedana smanjio se broj na 10 i sad gotovo nista online mozda ak dode ko al sa drustvenim mrezama miko bloging platforme nista jer svi su na fejsbuku i tviteru jako je tesko konkurirat