Nešto kao društveni servis za žene

ma ne moze se konkurisat svi projekti polako propadaju nema tu srece pa evo google svim silama upro da veze korisnike za g+ pa tu i tamo vjedva uspeva. Ja sam odusto ja sam imo sajt isto preko 2000 registrovanih i na kraju sam ga prebacio da bude forum, dok je bio kao drustvena mreza i desavalo se nesto sad nikako tako da dizem ruke od toga :slight_smile:

Ono što sam primjetio preko fb jeste da cure voole nagradne igre u vidu odjeće, tu ne možeš pogriješiti! Stavi da moraju shareat i likeat post na fb pageu i time ćeš vrlo lahko dobiti nove lajkove, a onda samo kvalitetno objavljuj novosti tamo - nemoj da svaki post vodi ka sajtu.

Ha jedino sta bi islo al to je sve upitno je neka stara igra u 2d koja ni nemora imat grafiku a da je massiv multiplayer sta mislite o tome

A po nekim statistikama i fb polako tone mada se to neosjeti tako jako jel mladi sad vise idu na instagram i onaj snapchat za kojim je fb lud i sve daje samo da ga uzme hahaha

Ovakva nagradna igra se protivi FB pravilima.

Izgleda da ta pravila niko ne poštuje :).

Pa ja bi rekao da se sve više poštuju. Naravno kod nas na balkanu se stvari usklađuju sa propisima tek kad stvarno zagusti.

Ali ne vidim razloga zašto raditi u sivoj zoni, kad vam FB aplikacije omogućuju isto, plus što sve izgleda elegantnije i profesionalnije.