Nešto novo

Evo jedna stranica koju sam radio zadnje vrijeme. Fali još malo prevoda na kineski, fali slika u galeriji, ali uglavnom to je to.
Klijent će naknadno dodavati nove stranice i sadržaj, ali za start to je to.

Link

Stranica mi je predivna, svaka čast, po meni tvoj najbolji rad do sada.

Samo da te upozorim, ovaj efekt na početnoj, kada se imjenjuju riječi (otpadaju), pojavljuje se vertical scrollbar, a kada otpadnu do kraja, scrollbar ostane, dok se animacija ne restartira.

Svaka čast!

EDIT:
Rezolucija: 1366*768, Google Chrome

Hvala na pohvalama.
Uf, šta ja mrzim tu rezoluciju. 1366x768 se najčešće koristi na laptopu, jel tako? Pojma nemam do čega je, ali mislim da to nije ništa što jedan media query ne može riješiti:)

Da, to sam na laptopu gledao, meni je isto glupa rezolucija, ali takav je trend sada i treba na to paziti :slight_smile:

U IE-u riječi jednostavno leže jedna na drugoj i niti ne otpadaju uopće.

Inače, sviđa mi se stranica skroz. Jako lijepo izgleda.

Sa istom rezolucijom, istim browserom, ne vidim scrollbar.
Sređen problem, izgleda.

Inače, čim sam vidio od koga je, znao sam unaprijed da će biti super.

Sređen je problem izgleda :slight_smile:

Sad sam primjetio još jedan problem, isti browser, ista rezolucija.

Kada u galeriji stisnem tipku za pauzu, pa opet odpauziram, javi se greška sa slikom pauze.

Bravo APazinjan, dobro si vidio ovo za galeriju. Stvar je u tome da trebam promijeniti path za ikone play i pause u Javascriptu od galerije.
To sam napravio lokalno, ali sam totalno zaboravio kad sam stranicu stavio online.

@tony To je IE8 jel tako, klijenta to nije briga, to je lijepo kad radiš s amerikancima.

@gambo Hvala!

Nije, isti problem još uvijek.

Nekad se pojavi i kad pređem mišem preko social ikona.

Inače lijep sajt. Bravo :slight_smile:

Da, i meni se sad zna pojaviti kod prijelaza preko social ikona. Ali onaj efekt mi više ne stvara probleme.

Također, zašto ne ulijepšaš linkove, pa makneš one ekstenzije html i php preko .htaccessa?

Gori ste od gestapa:) Šta se skrollbar pojavi kad pređeš mišem preko socijalnih linkova? To je već slučaj za zonu sumraka. Ja nisam od jučer dirao ništa, a kolko vidim taj se skrollbar malo pojavi, pa nestane.

@APazinjan, ne bi htio nešto petljati s url rewriteom, uključio sam SEO u CMS-u, i ispadaju ovakvi linkovi. Ali pošto ja pojma o tome nemam, reci kako se to radi.

http://eisabainyo.net/weblog/2007/08/19/removing-file-extension-via-htaccess/

Tako je.

[quote=“suludi”]Gori ste od gestapa:) Šta se skrollbar pojavi kad pređeš mišem preko socijalnih linkova? To je već slučaj za zonu sumraka. Ja nisam od jučer dirao ništa, a kolko vidim taj se skrollbar malo pojavi, pa nestane.
[/quote]

Da , luduje kako mu dođe. Na firefoxu iste rezolucije ti je još gore. Pojavi se čim malo skrolam kotačićem ili mrdnem mišem…

Stavi na body overflow hidden i trebalo bi biti u redu. Inače stranica je ok.

Riješio one ikone u galeriji, ali ovo s overflowom ne radi, na blogu onda više nema skrola. Nemam sad vremena, ali pokušat ću riješiti ovaj misterij sa skrolbarom.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja