Net.hr freemail

Zna li netko što se sa njima događa, več par tjedana se ne može ili jedna može prostupit net.hr ovom mail servisu.

Mislim da bi se trebali pobrnut za to jer ih je to prguralo tu gdje jesu i jedan od glavnih je prihoda posjeta portalu. Užas!

Ko jos to koristi pokraj Gmaila? :smiley:

Ja imam 10 ak mailova koje koristim, 2 su mi tamo.

potpis!
nisam već dugo čuo ni za jednu adresu @net.hr :smiley: :smiley:

Aj mi molim te reci kome i zašto treba 10 e-mail adresa?

Prije Nove godine sam slao e-mail “čestitku” na nekih 2500 mejlova.
Usudio bi se reći da je barem 100-tinjak bilo @net.hr

A da ih malo upoznas sa modernim tehologijama? :smiley:

Imam 30 ak sajtova, neki sajtovi imaju svoju adresu. Sa nekima se skrivam, neke koristim za glupe forume i sl… Uglavnom teško ide sa manje od 10 ak.

[quote=“sime_zd”]Zna li netko što se sa njima događa, več par tjedana se ne može ili jedna može prostupit net.hr ovom mail servisu.

Mislim da bi se trebali pobrnut za to jer ih je to prguralo tu gdje jesu i jedan od glavnih je prihoda posjeta portalu. Užas![/quote]
Šime nemoj paničariti.

Sada su impementirali Firewall te time je sve usporeno.
Možda si primijetio Spam direktorij prije ga nije bilo.

A evo i obavijesti:

Poštovani korisnici,
zbog radova na Freemail servisu, u idućih nekoliko dana moguće su poteškoće u radu servisa.
Hvala na razumijevanju.

Napomena:
Pristupni podaci za POP3 pristup su promijenjeni, te je sada potrebno upisati potpunu e-mail adresu (npr. ivan_horvat@net.hr) kao korisničko ime.

Kontakt: freemail@portal.net.hr

Maaa… da ne kažem da sam 96-7 ili neznam kad je izašao njihov free mail registrirao se kao aco@net.hr da bi nakon 3-4 godine ukinuli mailove sa 3 slova i ispušio sve :frowning:

Ne paničarnim, ali nije ugodni kad nemogu pristupit svojim mailova odprije božića još a primam važne mailove tamo!

osobno imam i ja 7 e-mail adresa ali nemam nikakvih problema sa logiranje, slanjem, primanjem e-mail poruka

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja