NETELLER vertifikacija - koji dokument slikati?

Pozdrav raja…ako je netko upoznat s računom na Netteleru…problem je koji dokument slikate i šaljete,slikao sam mobitelom,vozačku,račune od interneta,Itd…uvijek me odbiju,inače sam upisao adresu iz hrvatske,trenutno živim u Njemačkoj…i još da upišem da sam si već prebacio nešto novaca na taj račun…samo trebam proći vertifikaciju,hvala na pomoći

Napravio se HR racun s DE IP adrese?

Registrirao sam se u njem.ali nisam još pokazao lokaciju,znaci pita te za pokaz lokacije,medjutim to ide poslije vertifikacije…

Naravno da si pokazao lokacju. I na dedektiranu lokaciju (DE) pokusavas uploadati HR dokumente? Nece ici.
Svi iole ozbiljni payment processori imaju GeoIP detection a neki od njih cak i anti-VPN mehanizam zastite od frauda.

Epayments sam napravio sa svedskim ip na HR adresu, verificiran i koristim ga 3 godine, payoneer ista stvar i nikad problema.

@Tomy sigurno ti pise zasto su te odbili. Mene su odbijali vecinom zbog racuna, pa sam im poslao kopiju bankovnog ugovora na kojem je adresa i to je kod svih prolazilo.

Kopiju ugovora…ok,ali na koji način…putem foto,ili si skenirao cijeli dokument

Samo sam poslikao mobitelom da se vidi cijeli papir i malo stola. Svaki put kad te odbiju, navedu ti razlog odbijanja.