Netflix vs. pickbox

Dakle morao sam podijeliti ovo.

Ukratko uzeo Netflix, 2 uređaja plus HD.
Sve radi bez problema, brzina uvijek maksimalno, nema zastajkivanja, gledam na bilo kojem uređaju, ili compu.
Pregledno sučelje.

Uzeo pickbox na mjesec dana da pogledam što oni nude.

U startu shit.

Plaćam paypalom, postavi se automatska obnova na paypalu.
Petak.
Čekam da se aktivira, kao nije aktivirano. Petak navečer dobijem mail da je auto obnova otkazana od paypala.

OK…

Danas, aktiviram direktnom naplatom sa istom karticom koja je na paypalu.

Pa 2-3 sata samo izbacuje:
“Nije moguće gledanje Pickboxa na više uređaja istovremeno.”

napišem im mail čekam, nemam pojma što se događa.
Pobrišem sve uređaje sa računa, jer mistično pojavila su se 3 računala, 2 sa istim serijskim, jedan drugačiji ???

Nakon toga proradi, pokrenem serije, nekoliko njih novih.

Slika pušiona, nikakav HD, što i ne smeta toliko (vraga ne smeta, na youtubu ima boljih) nego instalira mi fuc***ing silverlight. Nakon toga serija je ne gledljiva, jer šteka povremeno dovoljno da razbije koncentraciju.
Nešto se upravopopravilo jer sam htio dati šansu prije pisaja ovog, ali svejedno štekanje.
Na netflixu to nisam doživio.

Probano na 2 računala sa i7 , 8 i 16GB rama, i 40-50MBs veza.

Otkazujem odmah u ponedjeljak.

O sučelju samog pickboxa da ne pričam.
Pa što će im lijevi i desni mrak od centra stranice?
Zar to nije idealni primjer kada treba se ići sve full width?

Totalno razočaran.

1 Like

Instaliraj si Kodi i uzivaj,kakav pickbox i netflix.

Netflix je daleko bolji naravno. Uzeo sam Picbox na jedan mjesec radi rodietlja (ne razumiju engleski pa im je netflix beskoristan), sucelje je stvarno ruzno, a ovo cekanje na aktivaciju nema smisla komentirati. Titlovi mi nisu radili na TV-u tako da sam morao otkazati, nisam se niti htio zamarati sa kontaktiranjem podrske, stvarno moraju poraditi na ux-u.

Nema opciju za Samsung smart tv

A cuj,ja znam da su smart tvi u biti smece,pa sam kupio full hd quadro (nije smart) i na njega pristeko android tvbox minix neo x5 mini. Sve skupa je kostalo 2400 kn,gledam sta god hocu i koje god formate zelim,sa usba,pca, direktno online,bilo sta.

1 Like

Upravu si ali mene nervira kada imam 2-3 daljinska upravljaca, zato na smart tv ima puno aplikacija kao sto je Netflix i sve gledam “sa jednim daljinskim” imam srecu pa ima prijevod na svedski, mada bi bilo to ljepse na neki od nasih jezika

Super, mene nervira kad imam “smart tv” s kojim mogu eventualno na youtube, a platio sam ga 4000 kuna.

Pickbox je blijeda kopija Netflixa, rezolucija je katastrofa, otkazao sam ga u roku par dana.
Jedina zamjerka Neflixu je cijena koja je veća u USA, za daleko manje sadržaja. Kod nas ima 202 serije i 558 filmova, a USA 1157 serija i 4593 filmova.

Prije par dana na netokoraciji:

Po novom pickbox šteka, pali se nenadano crni ekran, NE NIJE screensaver i slično.
Uglavnom moje iskustvo, katastrofa, čak mi je žao tih 38 kuna ili koliko je bilo.

Užas!