Netko mu mora reći!

Svi se bojite pa ću ja.

Tsereže, ti si najbolji član ovog foruma, ali nick ti je grozan.

Znam da si vezan za njega, da ste zajedno ostarili, ali ako ne možeš ti, mi ćemo se svi potruditi da ti smislimo novi, bolji. Koji neće prkositi padežima, sibilarizaciji ili onoj drugoj…

Prvo slovo imena i prezime, pa nije covjek kriv sto se tako preziva :stuck_out_tongue:

Now seriously, ja ne vidim nikakav problem :S

Nedaj da ti neki frajer mijenja nick!
:zbogom:

Ma zaboravi deklinaciju kad je njegov nick u pitanju. Praviš se seljo i svugdje “tsereg”. I mir. :slight_smile:

[quote=“w00t”]

Now seriously, ja ne vidim nikakav problem :S[/quote]

[quote=“gambo”]Nedaj da ti neki frajer mijenja nick!
:zbogom:[/quote]

@tsereg
Ne slušaj ih. Ljubomorni su jer ćeš ti uskoro imati lijepi, novi nick.

Ne bih mogao to nikako promijeniti. U srednjoj školi, prije više od 20 godina, mi je jedan frend demonstrirao Linux na svojoj 386-ici (486-tice još nisu postojale). I prva, prvcata stvar koju je napravio, koje se sjećam još danas jasno kao dan, napravio mi je login na svom računalu uz pojašnjenje da se tako oblikuje korisničko ime. Druga stvar je bila da mi je objasnio da se nikada, baš nikada ne logiraš kao root.

Ne znam zašto, to mi se urezalo u sjećanje odonda do dan danas. Ja ljude odonda dijelim na dvije vrste: one koji na Windowsima rade kao administratori i one koji ne.

Ali moram priznati, baš sam neki dan razmišljao kako neki_frajer zapravo ima najzajebantskiji nick na forumu. Suptilno ironičan.

Jel može meni netko ptomjeniti ime u Zgubijumf ili ću se zvati po starom cijelog života ?

[quote=“tsereg”]

Ali moram priznati, baš sam neki dan razmišljao kako neki_frajer zapravo ima najzajebantskiji nick na forumu. Suptilno ironičan.[/quote]
Koštao me 60 kuna.
Prije nekoliko godina držao sam kafić. Unutra uglavnom uvijek ista ekipa manje više bez novaca, pa smo imali bilježnicu gdje smo upisivali dužnike.
Jednog dana vidim, moja konobarica upisala: Neki frajer - 60 kuna
Naravno da se taj frajer više nije pojavio, pa sam si barem uzeo nick. :zub:

tsereg forever, koji bi to lik bio kad bi promjenio nick. sa njegovim nickom plašim djecu, ako ne budeš dobar doći će ti tsereg pa ćeš vidjeti :stuck_out_tongue:

[quote=“neki_frajer”]Koštao me 60 kuna.
Prije nekoliko godina držao sam kafić. Unutra uglavnom uvijek ista ekipa manje više bez novaca, pa smo imali bilježnicu gdje smo upisivali dužnike.
Naravno da se taj frajer više nije pojavio, pa sam si barem uzeo nick. :zub:[/quote]

Ovo je najbolji nickname backgound story koji sam ikad cuo :smiley:

[quote=“w00t”]Ovo je najbolji nickname backgound story koji sam ikad cuo :D[/quote]Da, za krepat je.

Što će on pričati unucima…

[quote=“neki_frajer”]Koštao me 60 kuna.
Naravno da se taj frajer više nije pojavio, pa sam si barem uzeo nick. :zub:[/quote]

Dobra fora.
Plavuša? :smiley:

Uvijek je dobro i korisno pročitati koji post od tserega tako da ako bi promjenio nick isto kako i da je napravio novi account izgubio bi identitet kod nas koji malo više pratimo forum

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja