NetRaja.tk

On je stavio temu u podforum Recenzije webova, te je time prihvatio kritike drugih članova. Moje osobno mišljenje o .tk domenama je loše, a jednako takvo mišljenje imam o dizajnu njegove stranice (a pazi, htio sam s njime razmjenit linkove).

Dali sam ja ‘ispljuvao čovjeka i za dizajn i za domenu’ time što sam rekao svoje mišljenje?

Možemo raspravljat dali je moj komentar prikladan jer nije nikakva smjernica niti konkretna kritika, ali takvih je većina komentara u ovom podforumu, što pozitivnih, što negativnih.

[quote=“JohnWizzer”]Ne mogu da se ne osvrnem na ovo iako sam dosad šutio (pričekao sam malo da vidim šta će biti).
Ispljuvali ste čovjeka i za dizajn i za domenu. Šta ako je free? Odmah znači da ne valja? Ono kikiriki država, kikiriki domena. Po čemu su to npr. u svijetu bolje i poznatije hr, ba, rs i ostale lokalne domene?
Dizajn manje više, postoje vrhunski, dobri, nikakvi, stvar ukusa. Nekom se nešto sviđa, nekom ne. Dizajn i optimizacija mogu biti najbolji na svijetu, top domena isto, ako sajt nema posjeta šta vrijedi.
Ovo vam je primjer PageRank tajne što bi rekao moj kolega kizobre. Nova stranica, bez ikakve optimizacije (nema ništa H1,2,3, meta tagova, keyworda, site mapa) dobila PR4 dok se dosta stranica “bori” mjesecima, radi optimizaciju do perfekcije, tone linkova i ne mogu dalje od PR2-3.
Čovjek je napravio ono što je zamislio, možda je moglo i bolje, ali njemu se sviđa, a izgleda da ima dosta ljudi kojima se isto sviđa. Sigurno je stranica i dobro posjećena jer ju očigledno i Google voli bez obzira na dizajn i domenu. Samo naprijed, uz određena poboljšanja moglo bi još i bolje.

Just my 2c[/quote]

Stranica je zapela u vremenu i prostoru. Ne valja ništa i mijenjaj SVE…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja