New Project

Pozdrav svima.
Imam neku ideju i trazim 1-2 saradnika za početak.
Ideja je sljedeća :
Napraviti web sajt sa bazom el.shema (Domaći)
gdje bi se moglo registrovati lagano i postavljati svaki korisnik Šeme i da administratori i moderatori to odobravaju da ne bi bilo svasta.
Znaci da napravimo registraciju,login,korisnika,to mi nije problem ali jeste Ostalo.
Ako ima iko zainteresovan da počnemo neka se javi na PM…
Domena i Hosting nisu problem jer imam domena koliko mi treba a imam i Dedicated Server iz Francuske tako da…
Pozdrav svima i unaprijed Hvala,nadam se da ima onih koji su zainteresovani za nesto sto je veoma korisno…

Što imaš na umu kada kažeš “el.shema”?

Šeme elektroničkih uređaja :
Audio Pojačala
Radio uređaji
Dječije igračke…itd…

hahah imas odma FBI za vratom :slight_smile:
Salim se, dobra ideja samo trebas strucnjake za admine i modove jer kako inace provjeriti sta je ok, sta nije.

Poz

[quote=“tom971”]hahah imas odma FBI za vratom :slight_smile:
Salim se, dobra ideja samo trebas strucnjake za admine i modove jer kako inace provjeriti sta je ok, sta nije.

Poz[/quote]

Što se toga tiče nije problem jer se razumijem u elektroniku i mogu provjeriti tačnost ali treba mi neko da razvije PHP Kod,platio bih taj rad ali nemam novca…Nažalost.

Sheme bi bile u obliku slike, sa opisom ispod?

mislim da doma na računalu imam dvije enciklopedije el.shema + hrpa pdf-ova.
preko 500 mb, ako ne i više.

[quote=“Lola”]mislim da doma na računalu imam dvije enciklopedije el.shema + hrpa pdf-ova.
preko 500 mb, ako ne i više.[/quote]

Tak sam i ja prije skupljao sheme k’o hrčak. Od tih svih shema ako sam možda dvije-tri realizirao. :slight_smile:

to mi je ostalo od prije, ali ne bavim se time.baze me ipak više zanimaju.

kontaktiraj lika koji drzi elektronika.ba, mozda ce ti on pomoci.

Za tako nešto najbolje bi bilo da uzmeš neki open source cms, recimo wordpress kupiš neku kvalitetnu temu za 200-300 kuna, poštekaš plugin-ove koji ti trebaju i voila - imaš sve što ti treba.

Danas se to tako radi. Ići u razvijanje takvog sajta zahtijeva dosta truda i to nitko neće badava raditi.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja