Nixa Zizu TradeEZ zarada - prilika ili prevara?

može bit glup sa 1800 rejtingom u šahu, tj neobrazovan, nebaždaren, zadrt, i glup za pojedine sfere. a sve se da izvježbat, pa i šah, čak i ako je neko skromnog intelekta. kako nije promovisao (ne mislim na ličnu korist njegovu) no je onim napaljenim klincima što ga prate govorio daj je martingejl sistem 100% dobitak, siguran sistem i slične nebuloze, koje će siguran sam dobar tih klinaca primit ko istinitu informaciju

1 Like

nije martingejl sistem,on tvrdi da preko orbitx uzima pare da igra azijski hendikep konacan rezultat i oba daju go

ma nekad ranije je snimao klip za martingejl, ne govorim trenutno šta promoviše. malo se baždario pa je skonto kako uzeti pare al ne od kladionice već od ljudi, kad je već sve ove godine gubio pare na kladionici.

Nisam mislio najozbiljnije za sah, ali kazem opet ovako da lik nije glup samo je egomanijak, i onda ti to krivi sliku

ma da, krenete od sebe, da znate kako varati kladionicu ne biste djelili s drugima, sutili bi i uzimali pare

Istina, propust. Navikao sam da se surbetovi traze na exchange servisima… jer su u pravilu tamo koeficijenti povoljniji. No jasno, nije pravilo… i kao što si rekao, brže koeficijent klizne na exchange servisima.
Ali kada offline kladara blokira koeficijent… to je u suštini ista stvar kao klizanja kvote na exchange servisu. Zato jer kladare imaju algoritam koji prati da je ulog kupaca podjednak na obje strane. Čim jedna strana prevagne…oni to pokušaju balansirati klizanjem kvote. Ako i dalje jedna strana prevaguje, oni blokiraju kvotu… jer idu iz tog stajališta da ne žele da njihov profit uvelike ovisi o tamo nekom ishodu. Tako oni balansiraju da uplate budu ravnomjerne na sve ishode… a da margina bude njihov siguran ulov.

I taj algoritam će jednako reagirati dođe li jedan čovjek sa 100 000kn i stavi na jednu kvotu…ili dođe 100 ljudi sa 1000kn i stave na tu kvotu. Kad algoritam zaključi da je dosta rizika… blokira kvotu.

Da… surebetova bas i nema nema na sharp bookies i exchange-ima, tipa betfair, betinasia, pinnacle, matchbook, itd… Na sharp bookies su kvote vrlo balansirane bas zato jer ih ne postavlja “kuća” nego fluidno funkcioniraju slicno burzama dionica na principu ponude-potraznje (back & lay), dok su na soft bookies tipa bet365, unibet, itd… kvote nebalansirane pa se cesto mogu pronaci oklade za sure bet ili value bet.

Da… ali ne samo kvote nego i drugacije margine za istu ponudu. Zamisli imas istu kvotu na nba igraca, a na jednoj kladionici je 13.5, na drugoj 14.5 a na trecoj 16.5 hehe

Betfair i Pinnacle imaju normalnu ponudu a imaju i exchange. Meni se cini kao da Nixa ovdje samo promovise exchange kao nesto novo, i onda kobajag udara arbitrazu… ili se kladi na foru kao moj bivsi cimer- na poluvrijeme se kladi da tim 1 postize sledeci go, i na drugom tiketu da tim 2 postize sledeci go… i onda “zaradi” nesto kad izbalansira tikete… sve do trenutka dok ne upane na utakmicu gdje nema golova do kraja haha

pa čekaj čak i taj sistem đe je npr na određenog igrača da daje 20 koševa a na drugoj 25 koševa ti si jedino dobar u slučaju da dođe između 20-25 u svakom drugom slučaju gubiš pare, ako ja dobro računam jer su kvote 1.85 čini mi se. jesam u pravu? ovo se sjećam da je bilo u onoj truloj seriji vegas kad su pumpali uplate na određenu razliku, lupam bila razlika da će pobjedit određeni nba tim ispod 25 razlike i lupali keca i onda kladionice smanjivali razliku došla do 10 razlike i onda su uplatili ogromnu cifru na dvojku, tako neka priča

realno nije lose, velike sanse da prodjes svaki… Pogotovo na poluvremenu gdje ima neki favorit sa pocetnom kvotom 1.4 na poluvremenu je da ce dati go sigurno 2 mozda i vise dok je na onog drugog preko 4-5…

e jbg ti, pricalo smo gore o slicnom sistemu koji takodje na radi iz prostog razloga sto ti betovi nemaju value- tj odnos rizika i dobiti je los.

Znaci u vecini slucajeva dobijas po malo… ali jednom u 40 puta ti se desi da izgubis i izgubis vise nego sto si dobio u ovih 40 puta i sl… Zato crveno-crno na ruleti ne radi… dzabe i da je 1000 puta palo crveno zaredom, sanse za crvenim na sledecem je i dalje 50-50 (malo manje zbog nule)

ja tom nixi ne vjerujem ni kad kaže svoje ime i prezime

Upoznat sam ja sa tim Nixinim načinom zarade.
Htio sistem, odmah odgovorio sa uputama za uplatu. Poslao 54e, nikad više nije odgovorio.
Dakle prevara ljudi.

Jel ti ipak poslao na kraju?

Kad je to bilo?Tj jel proslo nekoliko sati ili dana od kad si mu uplatio?Jel te blokirao ili sta,jesi probao da ga kontaktiras sa drugog naloga??

Jesi li saznao nesto vise druze?

To se desilo jučer…nikad mater ■■■■ svoju nije odgovorio, dogovorim se sa drugom, da mu se javi i pita i on, odmah odgovara…nikad ništa, piši propalo i to je to
Nisam mogao vjerovati da je lik takav
Nije me blokirao, ništa

Lik skonto sistem kako da pokupi Pare od jadnog naroda, koji crnči pošteno, da bi tako povjerovali debilu, a i ja sam takav jedan…
100 budala x 100e prosjek, nije teško skontat odakle mu onaj sav luksuz…
Dabogda mu na lijekovima trebalo, smrad

Prijatelju odgovorio, rekao može, pogledaj moje storye, pa kad se odlučiš, evo ti načini uplate, uplati i to je to

Ja sam se primio isto na taj tradeez malo,ima trunke smisla u svemo sto on prica ali ja sam skeptican bas zbog dosta scamova koje je napravio do sad,i evo juce mi padne na pamet da pisem ljudima na yt koji su mu komentarisali ove njegove poslednje videe da se malo raspitam i danas skontam da mi nema nijednog mog komentara tj pitanja,dakle vrv brise ili ih sakriva…Ne znam sta da mislim,lik je registrovao i firmu i sve,nisam neki poznavalac prava ali kontam da bi mogao odgovarati ako samo obmanjuje ljude tako da mi ne ide to sve zajedno,nije toliko glup da registruje firmu a da laze tako javno i vara ljude,a sa druge strane previse je to dobra prica da bi bila istinita…