Nova domena - pomoć oko dodavanja na adsense

Pozdrav, da li neko ima neko uspjeha u dodavanju novih domena na račun. Facebook mi je banovao domenu čim sam podijelio prvi post na stranicama, iako sam slao zalbe nisam imao neke koristi od toga.
Probao sam dodati novi domen na adsense medjutim izbacuje mi da je sajt “down or unavalaible” sto je isto notorna glupost jer sajt radi :smiley:
Kakve vijesti ubacujete kad odobravate domenu ? Da li ima neko ko bi mi dodao novu domenu dzaba hehe :smiley: Ako ima neko ko bi mogao pomoći neka se javi u inbox i neka kaze koliko bi trazio za odobravanje domene.

To izbacuje kada se dodaje blog.
Pravi domen se moze dodati.

Gde da ti neko doda domen na svoj adsense ili FB?

Ma da doda novu domenu na moj adsense racun.

Ti ustvari hoces da vidis sta drugi rade na sajtovima pa im odobre domen,da bi i tebi odobrilo domen.
Zakupi domen ili preko WP,napisi 20-30 originalnih tekstova bez kopiranja bilo cega.
Dodaj kontak i o nama stranice.

Imam zakupljenih domena, vec sam ih ubacio na hosting, napravio sve sto treba sa izgledom sajta. Ali imam problema sa clancima :frowning:
Znaci niko od vas ne radi copy paste sa vecih portala na balkanu, svi pisete unikatne clanke ?

Da ti neko jos kaze pravu istinu pa da dobije konkurenciju.
Na pocetku moras originalne clanke da bi te primili u adsense,posle radi sta hoces pa cak i brisati ako te opominju ili na kraju zbog toga banuju.
Nece ti niko ovde odati sta radi.
Samo ti neko moze za lovu napisati originalne clanke za primanje u adsense.

1 Like

Za lovu sam i mislio buraz. Nisam mislio da mi dzaba neko napravi. Da li si ti upoznat sa onom cloaking metodom ? Gdje se prikazuje jedna domena ali sadrzaj drugog sajta, to cu probat vcrs da napravim, posto nece niko para hehe

To kao iframe sistem,pa tebe ce nakraju banovati.
Napisi u porukama koliko nudis za 30 clanaka i napisacemo ti ja i moji sa kojim radim.

Napisacu ti ja random 25 clanaka, koji ce biti ok za adsense :smiley: Posalji ponudu porukom :smiley:

Ako se pojave indijci i pakistanci onda nismo vise konkurentni :smiley:

Indijci i Pakistanci su šega, prodavali račune po 30$, sad su malo podigli cijenu kako ne mogu više na jednu domenu odobravat više računa :smiley:
Nego ljudi da li znate da li je cloaking dozvoljen ?
Dajte neku ponudu u inbox, pošto bi ubacili članke na sajt a

Nije dozvoljen,to je varanje.