Nova Ponzi piramida u gradu?

Ovo traje dok se ne dosegne jedan trenutak. A to je najcesce dok ovi u prvim redovima ne dobiju odredjeni iznos.

Ako uletis na pocetku mozes zaraditi pare, ali ako udjes medju zadnjima izgubiti ces jer ce sve nestati.

Ovi koji su zapoceli ce ubrat lovu, ovi iza njoh isto nesto, ali na kraju vecin ce izgubiti.

Evo brat plaća račune i živi od toga trenutno. Diga je do sada 2K eura sa bankomata a 2K je ostavia… sve sam vidio na svoje oči, proučavam sad ovo malo jer mi je fenomen kako se širi među pukom.

Ćujte, kao što je sve napredovalo, pa tako i dark web, jeli moguće da su i te sheme postale sofisticiranije? Jeli to sad moguće zbog kriptovaluta i tehnologije bazirane na njoj? Jesu li našli dugoročnije održiv poslovni model?

Kad pogledaš kolika je to mreža ljudi i na koji način se širi među ljudima, ne možeš bit ravnodužan. Teško mi je povjerovat da bi itko odustao od te baze korisnika tek tako.

sve i da udjes prvi neces zaradit ak ne dovodis ljude (a mozes uc i medju zadnjima, zaradices ako dovedes dosta)

Jesi mozda nacuo sta se desava trenutno s kripto-valutama?

Nisam ti u tome. Nemam kad. Posa, žena, dica. Pratim izdaleka. Časois Mreža, Bug. Ali me općenito zanima jer se ta tehnologija može upotrebljavat i izavan financija. Pa onda ovi trendovi, recimo ovakav nisam vidio, širenje aplikacije ove magnitude u potpunosti van standardnih kanala, pretraživača ili društvenih mreža, je u najmanju ruku interesantno…

Moje osobno iskustvo je kad sam krenio u bračne vode prije 17 godina, u podstandarstvu i malom bebom, sam uložio dio para u te internet zarade. I vođen poduzetničkim principom, ne drži sva jaja u jednoj košari, sam isprobao, jedno, 50-tak različih šema… Poanta koju sam ja naučio je - kad ti neka web stranica duguje pare - možeš se pozdravit :slight_smile:

Evo upravo mi govori brat da mu isplata kasni (kao do 3 dana ide isplata, do sada mu je maksimalno u 1 dan ili tako nešto a sad čeka 3 ipo dana i taj neki kontakt, ta neka “queen” iz Londona navodno se ne javlja). Znači uložio je 50 dolara a zaradio 4K, izvuka je 2K, u 2 mjeseca ja mislim…

Moze neki update, ako ga ima :slight_smile:

1 Like