Nova PPC ili CPM stranica

Pozdrav webmajstori!
Planirao sam uraditi svoju PPC ili CPM stranicu, pa ne znam koliko bi to bilo pametno.
Dva tipa ce biti, za advertisere i publishere, kao i na drugim stranicama tog tipa

Programiracu je u PHP-u.

Uglavnom, imam par pitanja u vezi ovoga:
Da li moram na pocetku nesto ulagati u to??
Kako naci sponzore koji bi se oglasavali na mojim oglasima??
Da li moram registrovati moju stranicu kao firmu/tvrtku (i kolika je cijena toga)??

I na kraju ostaje mi samo da vas pitam da li biste se vi (ukoliko bi postojala ta stranica) oglasavali na mojim oglasima??

Planirao sam napraviti nesto slicno kao Adsense :smiley:

Sory al djeluješ mi potpuno neozbiljno za takvo nešto.

Ne mora uopce bit neozbiljan, mozda mu je samo tek jucer to palo na pamet.
U biti, OP, takve stvari ne pitas tu osim ak neces flejm dozivjet.

a) Naravno da ces morat ulagat u to. Vrlo vjerojatno masne pare. Ako zbrojis/oduzmes poreze, birokraciju, vrijeme koje ti treba za pokretanje, development, dizajn, medijsku pompu i slicno, a lot of money, reko bih. Sumnjam da ce cisti PHP development puno pogurnut od toga van.

b) U rvackoj? Balkanu? Tesko. Fakat. Izraz tesko mozda nije ni najbolji, mozda je bolji “sporo”. I stovise, u isti kos ti se ubraja i racunica, strategija poslovanja i bilanca tog citavog koncepta (osim ak ne mislis nudit 2 kn za CPM)

c) Bojim se da nisi jos skroz promislio sve, cisto cu to rec prema pitanju koje si postavio.

d) Sudjelovali bi most likely vecina. Pitanje je samo oces li zadrzat ekipu :slight_smile: A to je tek tresnja na torti puta do dobro osmisljene CPM/CPC firme ovdje.

dobrog flejma nikad dosta…a ni ovakvih…hmm

To je tebi tek tako palo na pamet izgleda, mani se corava posla ako nemas nikakav plan, a ocigledno nemas cim pitas da li treba sta ulagati … Imas mnogo drugih oblasti sa kojima mozes zaradjivati …

[quote=“v4n P3rs13”]Pozdrav webmajstori!

Planirao sam napraviti nesto slicno kao Adsense :D[/quote]

Nije loše, imam neku intuiciju da će uskoro osvanuti prodaja e-targeta…
Ako tako bude, to je najjednostavnije kupiti sve u kompletu.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja