Nova verzija foruma

Kao što vidite skin se malo promjenio odnosno upgrade-o na noviju verziju u skladu sa novijom vBulletin skriptom.

Template jos nije dovrsen.

Sve bugove možete prijaviti u Greškolovku.

Još mi se vrti u glavi. :slight_smile: Ništa ne znam gdje je. :slight_smile:

Malo je preširok, moram ga smanjiti :slight_smile:

Stavit ću obavijest vezano uz FB.

Šta je ovo ba? A taman sam se navikao na stari forum. :slight_smile:

Nije loše za sada, ostaje da vidimo kako će dalje biti. :slight_smile:

A nove poruke? :frowning:
Mislim na direktni link…

Edit: u međuvremenu se pojaviše, ispričavam se. :slight_smile:

[quote=“Sljaker”]A nove poruke? :frowning:
Mislim na direktni link…[/quote]

Ja vidim gore u vrhu “novi postovi” link, ti ne?

Je, je, sve u redu. :wink:

Zar se nije prvo moglo ispitati i dovršiti template te nakon toga upgrejdati, jer ovo je bože sačuvaj, bugova na sve strane…

  • kod dobrodošlice izbacuje $ ime php varijable umjesto userneme-a
  • charset ne valja č,đ i ostali znakovi su u raspadu
  • kod logina i na još dosta mjesta je eng, ne razumije se kako ostati stalno logiran na forum, jer je ona kvačica odmah ispod linka registracija, pa sam pomislio da se tako registrira

Mislim da bi se onda i ovaj dolje desno logo mogao promijeniti na dnu da bude u skladu, ali i ovaj gore je jako loš po meni…
Bolje dati nekom od članova da izradi, jer ima sigurno ljudi koji bi to odradili super bez naknade.
Iskreno, nisam se baš ugodno iznenadio novom dizajnu. :stuck_out_tongue:

Trebalo bi staviti neku fixnu širinu, pogled mi bježi na sve strane i imam osjećaj da se header raspada.
Evo toliko za sad na prvi pogled ako što uočim napišem ovdje.

Bugova nema toliko puno i do sutra ih nece vise ni biti. Testirao sam koliko sam mogao jer posto se radio i upgrade i transfer na novi server istovremeno, kako bi baze bile sinkronizirane moralo se napraviti ovako. Druga solucija je bila da forum zatvorim dok se svi bugovi ne otklone, ali posto je ovo forum za webmastere nadao sam se da cete imati razumjevanja.

Fixed.

Fixed.

Treba jos prevesti neke djelove foruma, premda nisu svi djelovi bili prevedeni ni na starom forumu.

[quote=“susjed”]Mislim da bi se onda i ovaj dolje desno logo mogao promijeniti na dnu da bude u skladu, ali i ovaj gore je jako loš po meni…
Bolje dati nekom od članova da izradi, jer ima sigurno ljudi koji bi to odradili super bez naknade.
Iskreno, nisam se baš ugodno iznenadio novom dizajnu. :P[/quote]
Istina, trebamo novi logo. Ovom prilikom bih zamolio nekog da ga i izradi :slight_smile:
Meni osobno je dizajn ljepsi od proslog no naravno treba se i naviknuti na promjene.

[quote=“susjed”]Trebalo bi staviti neku fixnu širinu, pogled mi bježi na sve strane i imam osjećaj da se header raspada.
Evo toliko za sad na prvi pogled ako što uočim napišem ovdje.[/quote]
Bit ce fixna sirina.

Kod dobrodošlice i dalje izbacuje ime varijable.
Na nekim dijelovima foruma kad se klikne na polje za korisničko ime za login ne izbriše se “Korisničko ime”, a na nekima radi oke.

Baš zato što je ovo forum za webmajstore, ovdje se uvijek očekuje zato savršenstvo. :smiley:
No sve u svemu nadam se da će ispasti oke, ma samo kažem najviše mi se nije svidjelo, imao sam osjećaj da se raspada sve kod prvog logina. :slight_smile:

Vjerujem da nebi bila greška ni da je ostao zatvoren do jutra, možda čak i do popodneva, dok se sve ne ispravi i stavi recimo odbrojavanje do otvaranja…
Mali buzz nebi škodio. :wink:

[quote=“susjed”]Kod dobrodošlice i dalje izbacuje ime varijable.
Na nekim dijelovima foruma kad se klikne na polje za korisničko ime za login ne izbriše se “Korisničko ime”, a na nekima radi oke.

Baš zato što je ovo forum za webmajstore, ovdje se uvijek očekuje zato savršenstvo. :smiley:
No sve u svemu nadam se da će ispasti oke, ma samo kažem najviše mi se nije svidjelo, imao sam osjećaj da se raspada sve kod prvog logina. :slight_smile:

Vjerujem da nebi bila greška ni da je ostao zatvoren do jutra, možda čak i do popodneva, dok se sve ne ispravi i stavi recimo odbrojavanje do otvaranja…
Mali buzz nebi škodio. ;)[/quote]

E radio sam nesto bas na tom djelu pa je zato na nekim mjestima bilo problema. Sad bi trebalo biti rijeseno.
Idem u krpe, a ujutro cu nastaviti.

A je li se moglo kako staviti da novi post u podforumu bude označen svijetlom, a kad nema novog posta u podforumuda bude siva boja. Ovako sam došao na forum i kontam ko je toliko spamao po njemu. :slight_smile:

prvo sto sam pogledao je url da nisam slucajno falio stranicu^^

Meni je sve presvijetlo. Jako bliješti i umara me. Ovaj titrajući logo me čini nervoznim.
Evo toliko od mene.

Sviđa mi se, samo logo pod hitno promjeniti

Ovo je sada pravi forum za pi*kice. :slight_smile:

Zanovijetanje slijedi…

Logo je užasan. Valjda će netko napraviti novi.

Pri širini prozora ispod 1150px, ono “Tvoje obavijesti Moj profil Korisnička kontrolna ploča Odjavi se” se prelomi tako da “Tvoje obavijesti” prelazi u novi red. Ako se “Korisnička kontrolna ploča” skrati u “Kontrolna ploča” to se neće događati.

Tvoje obavijesti, Moj profil”? Huh, što je tu tvoje, a što moje?

Kod pregleda smajlija pri pisanju odgovora, neki smajliji su smanjeni, a neki odrezani.

Link na webmajstori.net je još teže pronaći nego prije.

Mislio sam da je vaga loša ideja za reputaciju, ali ona šerifova zvijezda je još manje uočljiva.

Bolje bi bilo da se sve malo potamni.

Ovako nesto?

http://imageshack.us/photo/my-images/43/80267691.png/

edit: neradi thumbnail,a ako uplodam sliku na forum gubim kvalitetu

Pa ima i u tvojoj definiciji nešto! Sve je tako lijepo bijelo i sa puno novih pravila. A tek logo, koda su se djeca igrala.

Stara varijanta mi je bila bolja i naućen sam na nju.
Stari minimalistički izgled foruma je prepoznatljiv i dobar. Odmah znaš da si na webmajstori forumu.

Ovo je neka anemična umarajuća varijanta dizajna po kojoj se ne vidi da se tu sakupilo svo znanje svijeta što se tiče weba.

Po meni bi trebalo vratiti sve na staro i ne prčkati po nečem što je samo po sebi i dobro radilo i bilo prepoznatljivog izgleda.
Ali ja kod sebe doma radim što ja hoću, pa tako i vlasnik ovog foruma.