Nova verzija foruma

Linkovi na dnu:

Back to top me vodi na početnu stranicu foruma. WTF?
A ima i Gore. Ne kao lošije, nego link na kojem piše Gore :slight_smile:
Ne, ne želim reći da ne može biti gore od ovoga, nego… bah, odustajem :nene:

Arhiva me vodi na mobilnu verziju foruma. WTF opet

Potvrda o osobnosti podataka (“Potvrda o osobnosti podataka”? WTF još jednom) je 404 Not Found. WTF zadnji put, neću više. :slight_smile:

ja kad upišem username i password, uopće me ne ulogira nego moram dole na dnu kliknuti na svoji nick da bi mogao koristit.

Logo je… negdje između predpubertetskog i ranih 90-tih. Logo je čisti l33t. Logo kaže: “nije za starije od 17 i ak neko ima link na GTA nek da”.

Bar na ovom forumu ima dobrih dizajnera, pa nek se raspiše natječaj na kojem bi svi članovi mogli dati glas za najbolji logo.
Može i kakva (simbolična bar) nagrada.
U međuvremenu se može koristiti ovaj kojeg daje aaaaaa21.

Logo je antireklama za webmajstore.

[quote=“aaaaaa21”]Ovako nesto?

http://imageshack.us/photo/my-images/43/80267691.png/
[/quote]Dobar logo, baš mi se sviđa. Ali ja bih ono “M” stavio malo. Time će više do izražaja doći kompozicija dvije boje. Ovako postoje dva elementa kojima se “sugerira značenje”, pa jedan “pobija” drugog. A i u skladu je s time da je “webmajstor” jedna riječ, točnije kovanica koja trademark baš ovog foruma. Mislim da bi taj trademark, tu kovanicu - novu riječ, trebalo zadržavati, naglašavati, a ne je rastavljati pretjeranom dekompozicijom .

ovo u gornjem lijevom kutu sto svijetli webmajstori.net mi je tolko ruzno da bi najrade otisao sa foruma, ali preovisan sam na njemu pa necu :slight_smile:

da, slažem se i ja…bolje ce izgledati ako je m malo…

Zgodno mi je kako je potpis sada uokviren. Sad ću moći centimetrom mjeriti ima li netko potpis koji prelazi gabarite. :rocjena:

Volim promjene, ali na bolje. Ovo mi ne izgleda promjena na bolje. Nažalost :frowning: Koliko god da mi onaj prošli u početku bio težak, u potpunosti sam navikao na njega i sve je bilo super. Sad, mila majko, nemogu se nkako priviknut na ovo. Valjda budem s vremenom.

No bolje da se nešto radi, nego ništa. Tako da neću puno kukat.

:smije::smije:

EDIT: Ova brza navigacija je teža komedija :smije:

proba 1, 2, aaaa, da li se čujemo :slight_smile:
gdje su svi? a tu ok :potboy:
avatar mi se neslaže s forumom, fak, moram ga prilagodit

Logo je pretpostavljam šala? Što se ostalog tiče, iz mog dosadašnjeg iskustva ljudi se uvijek opiru bilo kakvim promjenama i uvijek je “ono staro bilo bolje”, naviknut će se. Mene samo zbunjuje što je ikona za nove poruke u forum listi plava a ne naračasta, a očekivao bi obrnuto. Jesam li jedini?

Ja bi samo zamolio ako je ikako moguce da tema ne bude fluidna nego da ima neku prihvatljivu fiksnu sirinu.

Na velikim monitorima i rezolucijama je nemoguce citati tekst kada se tema razvuce preko cijelog ekrana :slight_smile:

fejsbuk —bljak
ps. kad vidim fs like, hm, naježim se

Nisi, i mene je to zbunilo.

[quote=“w00t”]Ja bi samo zamolio ako je ikako moguce da tema ne bude fluidna nego da ima neku prihvatljivu fiksnu sirinu.

Na velikim monitorima i rezolucijama je nemoguce citati tekst kada se tema razvuce preko cijelog ekrana :)[/quote]

+1

Ono što mene smeta je širina foruma. Na full hd rezoluciji svaki post je maltene single line. Prilažem sliku kako to kod mene izgleda.
Logo hitno treba maknut prije nego što ga vidi još ljudi. Kad to bude riješeno moći ću dalje komentirati.
Promjene su pohvlane, a koliko vidim uvažava se glas naroda tako da smatram da će na kraju sve proći ok.

[attachment=1]Screen Shot 2012-01-30 at 10.27.44.jpg[/attachment]

Smij se samo, ali ti si mi prvi pod centimetrom. :slight_smile:

Širina će biti rješena - bacite oko među prve postove, Steel je to i sam skužio.

Dobro sam ispo na screenshotu :smiley: Tsereže, nadam se da imaš precizno

Nego, novi vlasnik nešto dobro raspoložen, cijelo vrijeme se zajebava oko novog loga :zub:

PS: Tsereže, nadam se da imaš precizno ravnalo, i da neće bit njime po dlanu onih koji imaju koji cm veći. Potpis naravno :slight_smile:

[attachment=1]wm.jpg[/attachment]

EDIT: Op, op, fixirana širina i novi/stari logo :slight_smile:

[quote=“w00t”]Ja bi samo zamolio ako je ikako moguce da tema ne bude fluidna nego da ima neku prihvatljivu fiksnu sirinu.

Na velikim monitorima i rezolucijama je nemoguce citati tekst kada se tema razvuce preko cijelog ekrana :)[/quote]

Potpisujem.

Edit: Sad je odlicno