Nove ideje za projekte

Pošto sam u zadnjih godinu dana dosta izvan ovog “posla”, zelio bi vidjeti sta se radi sada. Ima li nekih novi ideja za neke projekte, u koji posao se upustiti. Ne mora tu biti neka ni zarada, samo da ima neke perspektive. Jednostavno da razmijenimo po koju ideju. I znam da postoji ona sto da dijelim sa nekim kad mogu ja sve sam.

Mi u Bosni imamo jednu pametnu: “Niko niciju nafaku ne moze uzeti”.

1 Like

Stare mi ima kod nas još pametnih nije samo ta :stuck_out_tongue:

I ja sam nekako krenuo kad i ti sa “poslovima” kako si ih nazvao i poznajem te :stuck_out_tongue:
Trenutno ono u čemu ja vidim perspektivu za sada je Instagram i mobile app (android) .

Sa instagramom sam krenuo aplikacije još učim ali ide :smiley: (Instagram sam spomenuo jer bih ga koristio kroz marketing za aplikacije…) pod aplikacije mislim na igrice naravno…

haha, to je samo jedna u nizu. Odakle se znamo (moze i pp). :smiley:

I kako ti ide sa app, stvarno sam bez ikakve ideje u sta sljedece se upustiti.

affiliate marketing/CPA/CPS marketing (treba imati para da bi se počelo, ali zato ko se uhoda == $$$)

Taman ovo porez sto im necu platiti, ulozim u nesto :joy:

Nije losa ideja, samo naci neku dobru semu. Morat cu malo googlat pa vidjeti koji nacin je najbolji. (mada tesko je to na googlu naci).

ma ima na googleu dosta korisnih stvari

ja sam tačno prije godinu dana čitao i istraživao ko nenormalan

ali ne može kuja zeca da stigne, nisam imao para da ulažem, sada se lagano pripremam u avgustu ili septembru da počnem

ima načina milion, nije bitno šta radiš već s kim radiš … ako upadneš u neku mrežu sa finim account managerima ljudi će ti dosta pomoći … neće te sad maziti po jajima ali će dosta pomoći … pa ako vide da zaista imaš volju i da dobro kontaš i pratiš uputstva, još više će ti pomoći … samo treba biti fin, koliko god da ih smoriš ako si fin pomoći će ti

probaj sa mobidea, crakrevenue, adcombo … ne znam odakle ćeš posjetu dovlačiti i da li je mainstream posjeta ili adult … mislim da se adult banneri dobro konvertuju ali je i konkurencija strašna … dosta toga moraš čitati i uzeti u obzir …

Hvala puno, morat cu malo stolicu zagrijati.

Evo jos jedna ideja pa nek stoji ovdje. Ukoliko netko bude zainteresovan za neki zajednicki projekat neka se javi. Naravno samo ozbiljni dolaze u obzir. Imam neku veliku motivaciju za rad u timu :sweat_smile:

Pa meni je najlakse raditi sa filmskim stranicama nema puno posla sve je automatizirano lupe se tri reklame popup i polako se saraju postovi

Kolko je dozvoljeno to?

Nikako nije najlakse :smiley: