Nove Slike.hr

http://www.slike.hr

• komentari, prijedlozi, kritike?

Slike za kategorije daju osjećaj kao da se nalazim na stranici sa flash igricama,nekako prejednostavno

Jel mogu nešto pogoditi ako se nečeš ljutiti ? :slight_smile: To je sigurno od Bugia dizajn :kuc:
Daj još slikica od Franke ona mi je virtualna cura :smije:

Kakav dizajn? Bugijov je jedino gore i desno banner…

Super mi izgleda, sad to treba popuniti. Bravo.

Mislio sam na dizajn cijele stranice, to je njegov tip, onak svjetlo sivi :slight_smile:
Analytics ti je na početku code-a.
Inače meni je ok, samo daj više slikica od Franke :kriza:

konacno jedan normalan komentar :smiley:

da, development je piece of cake, jedini problem je sadrzaj… to cu nesto smisliti :smiley:

[quote=“Zgubijumf”]Mislio sam na dizajn cijele stranice, to je njegov tip, onak svjetlo sivi :slight_smile:
Analytics ti je na početku code-a.
Inače meni je ok, samo daj više slikica od Franke :kriza:[/quote]

analytics i mora biti tamo…

[quote=“Zgubijumf”]Jel mogu nešto pogoditi ako se nečeš ljutiti ? :slight_smile: To je sigurno od Bugia dizajn :kuc:
Daj još slikica od Franke ona mi je virtualna cura :smije:[/quote]

Ma plagijator, pusti ga. Šala :slight_smile:
Nije, jedino što ove icone koristim često na sajtovima, možda te moj banner asocirao…
Sjat je super, jednostavan, sad samo treba dodati par milja slika da google to indexira.

[quote=“Gosaric”]konacno jedan normalan komentar :smiley:

da, development je piece of cake, jedini problem je sadrzaj… to cu nesto smisliti :D[/quote]

za sitne pare će članovi foruma ubacit :smiley:

Ne kužim smisao stranice, ali fakat niti malo, a nisam našao niti na stranici čemu bi ta stranica trebala koristiti. Za nekakvu galeriju slika postoje puno bolji dizajni nego ovaj trenutni. Stranica nije niti po čemu posebna, niti super.

Možda bi mogao napisati smisao stranice ovdje ili na stranici.

Samo jedan prijedlog, kada šaltam slike u galeriji, svaki put me baci na vrh stranice, zar ne može browser ostat na mjestu?

[quote=“CreatifCode”]Ne kužim smisao stranice, ali fakat niti malo, a nisam našao niti na stranici čemu bi ta stranica trebala koristiti. Za nekakvu galeriju slika postoje puno bolji dizajni nego ovaj trenutni. Stranica nije niti po čemu posebna, niti super.

Možda bi mogao napisati smisao stranice ovdje ili na stranici.[/quote]

tako je to kad si programer :slight_smile:

@APazinjan - ne moze jer ustvari refreshas sajt… doduse dao si mi ideju da to rijesim.

Meni je to tak anemično! Trebao si malo napunit bazu pa onda postat za recenziju.
Design 2/5. Aj’ tu ti gledam kroz prste, ipak nisi designer
Izvedba galerije 2/5 - nema efekta tipa lightbox, fancybox…barem toga ima na tone
I ovo što ti je APazinjan rekao. Programer tvog formata si to nebi smio dopustiti:hmmmmmm:
Ovo “više” na naslovnici si bar mogao riješiti kroz neki acordation da ne izgleda traljavo.

NHF

Ni ovo ne kužim. :zbunj:

Umjesto da mi objasniš čemu i o čemu je stranica ti meni još jedan upitnik iznad glave.

Hvala!

Ovo ne da možeš riješiti, nego si u pet minuta gotov s tim.

Hint: jQuery plugin.

da li je ovo provokacija zbog tužbi koje šalje getty images? :ehm:

Predlažem da promijeniš raspored naslovnice tako da staviš Najnovije slike na vrh, a Kategorije na dno, te tako postigneš bolji dojam kad neko otvori sajt, ovako izgleda dosadno.

[quote=“renato100”]Meni je to tak anemično! Trebao si malo napunit bazu pa onda postat za recenziju.
Design 2/5. Aj’ tu ti gledam kroz prste, ipak nisi designer
Izvedba galerije 2/5 - nema efekta tipa lightbox, fancybox…barem toga ima na tone
I ovo što ti je APazinjan rekao. Programer tvog formata si to nebi smio dopustiti:hmmmmmm:
Ovo “više” na naslovnici si bar mogao riješiti kroz neki acordation da ne izgleda traljavo.

NHF[/quote]

Ovo je radio dizajner i to dobar dizajner. Moj naputak je bio da napravi sa što manje grafike (tj. png-ova) i što jednostavnije. Mislim da je teško mogao napraviti bolji posao sa limitima koje sam mu dao, a i ti si prvi koji je dao tako nisku ocjenu, ali sva sreća nisi relevantan zajedno sa mnom, običnim userima se jako dopada tako da sam zadovoljan.

Što se tiče galerije, to mi nije jasno kako nitko nije skužio. Cilj mi je dići pageviewse na maksimum zbog budućih PPV kampanja… Isto je tako skrojen SEO ako se malo bolje pogleda…

Znam za ove razne lightboxove, ali to sve trosi bandwidth. Prosli sajt je imao ogromne troskove za BW tako da sam sad odmah ubio sve to i maks ubrzao stvar (pogledajte samo kako je odradena frontend optimizacija)…

Uploader stiže kroz par dana, ipak će biti, samo sa nekim restrikcijama, nema više “besplatne krađe prometa”.

Ovo oko zamjene kategorije - not. Koncept sitea i sama ideja je drugačija nego se čini na prvi pogled, možda kroz par mjeseci se skuži na što se cilja. :slight_smile:

Dao sam maksimalnu ocjenu.

Ni meni nije jasno kako niko nije skužio. Ja još uvijek ne kužim:neznam:

A SEO ti baš skrojen. Daj malo pogledaj ovo…
[HTML][/HTML]

A jesi se ti navalj’o gluposti sada:roflmao:
To malo JS da ti zguta BW. Pa koliko imaš BW 2 i pol MB mjesečno?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja