Novi Acer monitor V246HL, 24"

Prodajem novi Acer monitor V246HL, 24" sa originalnom ambalažom. Monitor je
novi (kupljen u 12 mj. 2014.)…razlog prodaje…selidba u
inozemstvo,imam lapop pa mi je viška.

Monitor je odličan; sa ugrađenim zvučnicima,lagan,u mat izdanju,podesiv.

Može se montirati na zid.

Više informacija na linkovima:

http://www.misco.co.uk/product/Q615055/Acer-V246HL-24-VGA-DVI-Monitor-with-Speakers

kontakt info: mmrenim@gmail.com

koja je cijena za cash?

Kako je novi, ako je star 5 mjeseci. Nudim ti 300 kuna.

Daj nemoj trollati … 300 kn si stavi znas gdje. Monitor vrijedi cca 800-900 kn, vise ne.

Monitor je plaćen 1200,00 kn,nekorišten,samo isproban. 300,00 kn je stvarno premalo…

Nov kosta 1200 kn, onda ovaj stari nemoze kostati 800kn, dodas jos 400 pa imas novi.

Jel kupoprodaja vrijedi samo za odredjenu lokaciju ili dali saljes psotom i dali je besplatna dostava?

in4hr ti trolaš novi košta 130$ tada je tečaj bio oko 6 je 800 kuna.

Sad uzmi primjer ekupi oni na raspakiranu robu daju popust do 25%.

Sad vjerojatno je iz vana monitor pa nema garanciju i još je star 5 mjeseci, dođeš da vrijedi oko 50% što je oko 400 kuna

Monitor ima garanciju 2 godine i kupljen je u Hrvatskoj tako da je još uvijek pod garancijom. Šaljem poštom,a moguća je dostava i u Zagreb.

nemojte molim vas previše spamati temu, da ne pobrišem …

cijenu će odrediti vlasnik monitora…

uspoređivati ga s prodajnom cijenom u USA nema smisla jer informatička oprema je tamo puno jeftinija…

trenutna cijena sada ne znači da je bila tada prije par mjeseci.

jedino bi bilo dobro da vlasnik navede gdje je kupljen u HR, tj. u kojem shopu.

onda nek navede i cijenu

Monitor je kupljen u Zit-u d.o.o. Varaždin.
Cijena: 950,00 kn.

Jel to cijena za koju prodajes ili cijena za koju si ga kupio?

Ahh, nisam pratio, sad vidim da si ga platio 1200kn a prodajes za 950kn.

Meni preskupo jer u VZ u linksu ima takav i vjerojatno noviji model jer ovaj tvoj vise nema u ponudi za cca 1000, tak da…

Nazalost ti monitori su kao i televizori, cim ga kupis cijena mu pada. Kroz par mjeseci cijena mu pada na pola, a kroz godinu dana ne vrijedi ni toliko. Jer konstantno izlaze novi modeli.

No ako nitko ne ponudi vise od 200, ja nudim 400kn. Pa ako odlucis prodati, javi. Ja sam blizu Varazdina.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey