Novi Ad Sense račun na istoj adresi

Forumaši, imam pitanje vezano uz otvaranje novog računa Ad Sense.
Naime jednom sam već imala račun koji je ukinut zbog nedopuštenih klikova :frowning: S obzirom da ja ne mogu na svoje ime imati novi, zanima hoće li biti problema ako račun otvori npr. sestra koja živi na istoj adresi kao i ja.

Hvala na odgovoru.

Btw., nova sam i nisam uspjela naći odgovor na ovo pitanje, pa ako mi je promaklo kojim slučajem ispričavam se.

Brijem da ti nece dat, al mozda se nesto promijelio do sad. U svakom slucaju probaj.

kolko ja znam u takivim slucajevima blokiraju ponovno otvaranje racuna ako je domena ostala ista.

Nece ti odobriti. Nije dozvoljeno imati dva accounta na jednoj adresi na nasim prostorima.

Pričekaj da ti se sestra uda, preseli se i promijeni prezime.
Bazinga!

I meni su blokirali račun davno, ali sam na isto ime i prezime ponovno prijavio ali sam stavio broj kuće koji ne postoji ali me postar uvijek pronadje - nisu gledali ime i prezime, ni domenu samo adresu i mail adresu :smiley:

Pokusaj neces nista izgubiti.

[quote=“gambo”]Pričekaj da ti se sestra uda, preseli se i promijeni prezime.
Bazinga![/quote]

Ma kako se nisam ranije sjetila, udat ću se ja pa neće biti prezime isto! Hehehe

Hvala na odgovorima, mislim da bi bilo bolje u tom slučaju otvoriti račun na ime nekog od povjerenja tko živi na drugoj adresi. Samo što se onda ta osoba ne bi trebala logirati na svoj račun kod mene doma da se to ne povezuje…?

[quote=“HepeK”]I meni su blokirali račun davno, ali sam na isto ime i prezime ponovno prijavio ali sam stavio broj kuće koji ne postoji ali me postar uvijek pronadje - nisu gledali ime i prezime, ni domenu samo adresu i mail adresu :smiley:

Pokusaj neces nista izgubiti.[/quote]

Igrom slučaja, u ulici smo dobili nove brojeve na kućama i uskoro će se morati prijaviti “nove” adrese. Mogla bih to iskoristiti :slight_smile:

Ako ti internet provajder nudi promjenu IP adrese, neces imati problema sa time :).

Kod nas u RH je 90% ljudi na DSLu koji ionako svaka 24h radi reconnect i onda dobiješ novi IP :p, a isto se postiže resetiranjem routera…hic

Statičan IP se plaća ko suho zlato kod nas…mamicu im lopovsku :ljuca:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja