Novi Adsense acc

Prije jedno 4-5 godina kad sam jos bio maloljetni glupan regao sam se na neki image sharing sajt, regao adsense i nastelio autoclick program da se reconnecta(mijenja IP), lista slike i nakon 20 pregleda klikne na adsense pa opet radi isto. Znam, retardirano do kraja, ali bio sam mlad jbg.

I dodjem negdje do $42 kad ono BANCUGA.

Eh sad sam kao odrastao, uozbiljio se i ozbiljno se zelim baviti s tim i zaradjivati na netu ali bez adsense-a sam hendikepiran dosta.

Prije nekoliko mjeseci sam napravio neki funny blog i pokusao regati opet adsense ali su me odbili jer nije bilo dovoljno contenta sto je dobar razlog jer zbilja je blog imao jedno 5-6 postova bez puno teksta i sa hrpom funny slika. Jeli to dobar znak sto su me odbili zbog toga, a ne zbog prijasnjeg bana?

Da li se moze mijenjati ime i adresa na Adsenseu nakon sto se registrujes? Da probam registrovati na ime frenda i njegovu adresu pa kasnije promjeniti na svoje.

Poslije ovog drugog odbijanca sam procitao na ovom forumu za onu Flixyu(isto kao ovaj prvi sajt zbog kojeg sam dobio ban) pa sam to regao u nadi da cu brzo dobiti novi acc (s novim mejlom sam to uradio). Medjutim evo proslo je 10 dana i ne javljaju mi se, imam publisher id ali nije account aktivan jos uvijek i sumnjam da ce mi se uopce javiti jer to inace brzo approvaju.

Uglavnom kako vidite napravio sam pravi haos i zapetljao se, a imam planove da radim sajtove koji ce imati dobre posjete od stranih visitora i mislim da imam potencijala za to jer znam engleski dobro i strucan sam za to podrucje o kojem cu pisati. Steta bi bilo da ne mogu uci opet u Adsense. Zasad se ne smijem prijavljivati dok nemam posteno dobar sajt sa dosta pisanog contenta, a i oko toga moram dobro razraditi taktiku kako se prijaviti i opet ne znam hoce li me acceptati.

Svi savjeti i pitanja su dobrodosli. Ako necete ovdje iz nekog razloga onda moze na PM.

Mislim da pod istim imenom više nećeš ući tamo, znam da dosta njih koji dobiju ban registriraju
LLC pa pod tim imenom otvore novi acc, to je uvijek radilo. Što se tiče registracije na drugo ime,
nisam pokušavao tako nešto, al nekom logikom ne bi trebalo bit moguće, jer onda ovi BH-eri ne
bi plaćali za registraciju LLC ako bi samo tako mogli svaki put proći, al valja se još raspitat.

Ako imaš povjerenja u tog frenda, ostavi neka bude na njemu, daj mu malu proviziju ili nešto. :smiley:

Ja bih se još raspitao po nekim forumima BH inklinacije, npr. na BHW ili MMD, kolega mi je tamo
negdje bio postavio thread, i dobio mail od nekog tipa koji je govorio da mu može sredit da
mu vrate account, ne znam ni ja kojim kanalima, al platio mu je $40-$50, tako nešto, i dobio
account nazad, sad ne znam kako ta shema funkcionira.

Uglavnom, probaj na frenda, ako ne ide, onda idi na UK LTD opciju, za <$100 možeš onda doći
do novog acc-a (samo u tom slučaju dobro istraži sve aspekte toga, da ne bude poslije problema
oko primanja uplata i sl).