Novi dizajn Vjesnika.hr

http://www.vjesnik.hr

Što mi se sviđa:

  • Jednostavan i čisti dizajn.

  • Etargetovi oglasi - pravopisno ispravni, bez “Propali Student savjetuje kako Postati Milijoner” vašarskih googleovskih konstrukata. (Ili se to meni samo čini?)

  • Bez rubrike za foteljaške komentare anonimaca.

Da, izgleda odlično, kako bi portal za vijesti i trebao izgledati.

Izgleda odlično čim nema bullshit navlakuša po sajtu…

Postavlja se pitanje njihove marketinske politike i smjera razvoja, ako će pratiti trenove, samo je pitanje dana kada ćemo ugledati sve što si nabrojio + gomilu drugih navlakuša.

A daj obratite pažnju na TITLE: “Indeksna stranica” - lektor se još nije predao silovanju engleske gramatike. Respektabilno.

Što nije slučaj kod 24sata…

Glavna navigacija: News, Show, Lifestyle, Fun, Sexy [color=“Red”]WTF ![/color]

Malo iz sporedne navigacije : Saznajte kakvi nas proljetni beauty trendovi čekaju!

Sve neodoljivo podsjeća na stare teen i Ok casopise… Jutarnji i Večernji slijede trend u stopu…

I što je najvaznije, tamo se ima sto procitati. To su novinarski clanci a ne prepisane vijesti sa drugih portala.

Meni se takodje svidja portal.

isto mi se sviđa ova jednostavnost. ali vjesnik je dost drukčiji medij od 24 sata i sličnih, pa se to vidi i po portalu.

Najgluplji title. Što kome znači Indeksna stranica? Nikome ništa. Još će netko na index.hr otići :smiley:

Slug im je u 19. stoljeću nažalost

Title je glup 101 % - ali nije lektor kriv za to.

No, možda je webmajstor htio preoteti indexove posjetitelje i nazvao naslovnicu “Index stranica”. Lektor je to korigirao u ispravnu “indeksnu stranicu”, ali zehebo SEO. :slight_smile:

Uf izgled linka je katastrofalan.

Mislim da su imali dobru ideju ali da nije to bas kako treba optimizirano. Npr. meni na linuxu
http://www.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=0AC92C68-2F1B-442E-8DBB-018FC085A86D
ovo se raspada, prolazi jedno ispod drugog i jednostavno mi nije citljivo. Kontam i volim minimalizam kod ovakvih stvari al bas ne treba pretjerivati.
Još jedna stvar što mi se ne svidja ili je to do mojih postavki a to je font … bezeze

Ima poprilican broj stvari koje mi se ne svidjaju, ali opet je to sve subjektivno

Pa zar ne znaš da Linux nije kompatibilan s Internetom? :slight_smile: Kojeg je izmislio Bill Gates. A onda ponovo Al Gore.

Ne radi bez www. Enough said.

Ma cuo sam neke glasine, al evo sad iz prve ruke vidim, daaaaaaaaamn it … sad ide windows xp unutra nema mi druge.

Nikako da se sjetim kako se zove joomla predložak koji izgleda identično ovome. Ali petica za čistoću i preglednost.