Novi ebay account, stari banniran

Pozdrav,
Zanima me kako ebay sazna da sam opet JA otvorio account, nakon što su mi bannirali stari. Imam novi PayPal account, novi ebay, novi mail, novo ime i prezime na ebayu. Imali veze sto je kartica na PayPalu ista i moze li biti stetno ako se ponekad ulogiram u “stari” PayPal

P.S.
Jel ih itko uspio nad****ti :)?
Može ovdje ili na privat

inace paypal je u vlasnistvu ebaya… ocito da ima veze sto je isti paypal email…

nije isti, samo ista kartica dodana na novi accout s novim mailom

sam si sebi dao odgovor…

pa doobro, pitam , dal neko zna nesto sigurno vise

osim toga ako se spajaš sa istog kompa na novi account isto može biti problem… mislim da u načelu da kad budeš nešto ti kupovao da nebi trebalo biti problema, ali mislim da ako budeš nešto želio prodati da će tada nastati problem… jer ebay ne bana account radi negativnog feedbacka nego radi gorih problema.

multiple account od ranije, ništa prestrašno :slight_smile: ali eto. Zvao sam ih, pokušao objasnit ali oni kažu da su samnom završili i da koristim druge platforme za prodaju. Ali, mora postojati način , pa u naši smo, ako mi neznamo zajbt sistem tko zna :stuck_out_tongue:

Čuj ovo nije ofrum na kojem ćemo razgovarati o tome kako nekoga zajebati, dakle takve forume potraži dalje, a ako ovdje nastaviš slijedi ban.

Nemoj reći kasnije da te nisam upozorio.

hehe a zakaj si od prije imao multiple account :smiley: hehe ali nema veze, samo pazi da opet nebi bilo nismo znali

:-D, slučajno, mali brat registriro jedan account:-)