Novi FB problemi

Ovaj fb je postao pravo s***e. Jutros kad sam ustao docekala me ova poruka i nema sanse da se prijavim. Koliko kod klikcao na ovo nastavi nista se ne desava. Samo vrti krug. Biznis menadzer i sve ostalo je na mom ovo profilu. Da li ima neki nacin da se kontaktira fb?

I ja sam imao prije par mjeseci problema, ali uz nekoliko mailova napisanih ovdje https://www.facebook.com/help/ nekako sam riješio…

https://www.facebook.com/help/contact/357439354283890/

Probaj

Je li i kod tebe ovako bilo?

Ma nije baš to ali slično neš, ali nakon par dana riješili

Evo pisao sam im. Valjda ce rjesiti.

Ovo je toliko traljavo postalo. Kliknem na security check i nista se ne desava, samo vrti. Na racunaru izbaci onaj standardni facebook error: Something is wrong, we are working… bla bla bla

Fb je sranje parekselans

Posto imas biznis menadžer probaj stupiti u kontakt preko ovog linka, pa ces moci s njima na messanger vidjeti u cemu je problem https://www.facebook.com/business/help

Nemam nigdje opcije za kontakt na ovom linku

Nisi jedini ljudi lude na twitteru

Ovdje koliko vidim pisu samo za ads manager

Imam osjećaj da u Facebooku zadnjih mjeseci postoje frakcije poput SNSD, HDZ i SDA :slight_smile:

Za isti problem više različitih rješenja

1 Like

Da mi je samo ovo rjesiti inace gubim sav svoj 10-godisnji rad. Ne mogu vjerovati da samo tako blokiraju profil koji je star vise od 10 godina. Ovu security provjeru odradim, odaberem slike osoba koje postave i kada kliknem na potvrdi izbaci gresku Something wrong… ima li neko neki nacin kako vratiti. Placam debelo

Nemoj vise puta “pasti” na tom Security Checku taman i do njih bilo… polako, evo ima ovdje ljudi sa slicnim iskustvima, pronaci ce se neko rjesenje

Meni se pojavljivala ta greska kada sam hteo da konvertujem profil u stranicu. Nakon sto sam promenio pretrazivac i obrisao kolacice i istoriju proradilo je. Ali ne mora da znaci da je to kod tebe problem.

Ovako, prva opcija da posalji kod na broj telefona ne radi. Kliknem na to i kod nikada ne dodje.

Druga opcija je da potvrdil prijavu sa uredjaja na kojem sam prijavljen. Ni to ne mogu jer sam logout
sa svih uredjaja.

Ostaje treca opcija a to je ta potvrdim ko se nalazi na fotografijama. Nakon sto uspjesno sve potvrdim i kada kliknem na OK, cekam neki 30-tak sekundi i fb vrti onaj djavo i izbaci samo stranicu Something is wrong. We are fixing…

Evo pronasao na twitteru da jos ljudi ima ovaj problem

Cekaj, do njih je ocito…

Mislis da ce se ovo rijesiti i da ce mi profil biti vracen?

Imam isto iskustvo ja i prijatelji od kojih sam uzimao profile za posao. Vratio sam 2 profila, ali je jedan ponovo zakljucan i to iz razloga jer sam svaki dan prebacivao 5,10 editora trecem profilu, i on je zakljucan. Ali i to ne mora da znaci, mogu da ga zakljucaju i da nista ne radis. Mom bratu zakljucali, nista nije radio ni prebacivao strancie ni nista. Svaki profil ima drugu vrstu onih provera. Najbolje je ako ima opcija slanja dokumenta. Meni su tako vratili 2 profila (ne mislite da su lazni profili, svi profili su od pravih osoba stari 5-10 god). Negde nema da se salju dokumenti, ima npr slanje koda na mob, prepoznavanje sopstvenih komentara, prepoznavanje prijatelja itd. E jos nisam cuo da je vracen neki gde nema opcija za slanje dokumenta. Videcemo sta ce da se desi, profili su tu, ima ih u pretrazi, nisu iskljuceni. Videcemo kad ce i da li ce to otkljucati. Kome vrate on je srecnik. Sve u svemu, vreme ce pokazati, sve opcije vrti ono ucitavanje ili zabaguje osim slanja pasosa/licne.

Cini se da im treba KYC za libru pa su to vec poceli pomalo rjesavati, dok uvedu svi ce vec imati potvrdjene profile :smiley:

Gore desno preko Support, ili malo skrolaj prema dole gdje pise " pronađi odgovore ili kontaktiraj podrsku." Kliknes na Get started, pa odaberi Busness page, ispod je opcija za chat sa podrskom



Jave sa za par minuta nakon zahtjeva za Chat