Novi FB problemi

Nema te opcije nigdje. Vjerovatno zbog toga sto sam odjavljen

Instant i ostalo rade. Postove objavljujem preko drugog profila. Problem je sto je biznis menadzer na mom pravom profilu koji je privremeno zakljucan. Ne znam sta mi je ciniti

Ma pokusavaj i dalje putem te provjere slika itd. Probaj refresh ili nesto, meni je prije 2 god. nakon 10 puta odobrilo, samo ja mislim da nisam odabrala prepoznavanje po slikama, posto 90% ljudi ne poznajem na fb profilu eheheh. Pisi im i direktno ma email ako si dobio notifikaciju od fb, ma vratit ce ne sekiraj se

Možda sam negde nešto prpustio da pročitam o mom prpblemu na Fb, a to je kad postavim neki link neće da učita sliku iz linka i naslov. Takođe neće da šeruje sa Fb page na profil.
Proverio sam da nije šta banovao Fb, ali sve je ok, jer ništa nije rađeno van njegovih pravila.
Imate li predlog šta uraditi?

Edit: jednom ili dvaput je odrađeno kako treba, ali to je to i opet je po starom kao gore napisano.

Jesi probao FB Debug, da li ti tamo prijavljuje ikakvu grešku?

Ne, napisao sam da sam proveravao :wink:

Nema sanse da se prijavim. Odaberem na Security Checks da potvrdim fotke prijatelja. Poslije zadnje fotke nakon sto kliknem na potvrdi. Vrti onaj krug i izbaci samo bijeli ekran Something went wrong…

Ne znam sta mi je vise ciniti. Na mailove ne odgovaraju. Treci dan kako mi je blokiran licni profil star 10 godina.

1 Like

što se tiče odgovora, na njih katkad ne odgovaraju odmah. pa malo pričekaj.

a dali kod verifikacije možeš odabrati da umjesto sms poruke, dobiješ poziv ?

Nema, bila je opcija za SMS. Sada ima samo opcija da potvrdim prijavu sa uredjaja na kojem sam prijavljen. Glupost cista jer nisam igdje prijavljen kada su me automatski odjavili. Ostala je opcija sa potvrdim putem slika. Maloprije su me pustili najdalje. Naime verifikovao sam sve slike, trazili su da stavim novu lozinku, da pregledam postove i komentare. I kada sam kliknuo nastavi opet mi izbacio onaj blank page sa Sorry, Something went wrong…

Probaj za sat vremena da se logujes s tom lozinkom, a provjeri i email. Ako nema promjene, ponovo potvrdi slike itd, sigurno je do fb greska, meni zadnja 3 dana dolazi obavjest da su mi clanci za IA odobreni, a odobreni su jos prije 2 mjeseca, tako da vjerujem imaju tehnickih problema.

Na mail mi je doslo samo obavjestenje da je lozinka promjenjena.

Dobro je, probaj za satak da se logujes pa javi, drzim fige :blush:

Izludio sam ova dva dana. Samo kada unesem sifru opet onaj Security Checks, samo sad ne mogu izabrati potvrdu pomocu slika jer samo maloprije to uradio.

Znam da im se obnavlja svakih sat vremena, i kad se pogrijesi foto provjera, nakon sat dopuste opet. Ako ti opet izbaci provjeru postova i komentara, ili nacine placanja, ako si ikada placao karticom, samo preskoci te stavke do kraja. U slucaju i da izbaci opciju da se odjavis s ostalih uređaja, klikni potvrdno, tako da ces se ponovo logovati s tom sifrom na recimo racunar ili lap ako si koristio fb preko njih.

Banned URL. Bez objašnjenja, bez upozorenja. Je li se nekom još to događalo i kako riješiti taj problem?

Unaprijed hvala svima koji odgovore.

Evo opet sam probao ovo pomocu slika. I nakon zadnje slike opet ono ucitava i izbaci Somethint went wrong. Stvarno vise nemam ideju sta uraditi da vrate profil.

Znalo je biti masovnih banovanja, pa poprave stvar nakon nekoliko dana… tada nisu slali nikakvu obavijest.

Ali u svakom slučaju, obavijest zna kasniti danima “šta je razlog”.

1 Like

Vratili su prije sat vremena. Razlog je greška.

Ukoliko neko bude imao slican problem, samo neka se zali i vrate.

Kako se zaliti? Imam dvije domene blokirane nisu nikada vratili. Kliknem na ono nije spam i stoji pregled u tijeku vec pola godine.

meni je domena blacklistana na fbu i ne pada mi na pamet da se žalim, znam zbog čega je blacklistana :smiley: