Novi Google Search Algoritam update 16.10.2018

I ponovo google u kratkom roku nadogradjuje algoritam pretrage
Ima li nekih promena kod vas, kako su vam prosli sajtovi, neki se zale na ogroman pad posete a neki na veliki skok… Vecina imaju pad poseta…

Kao i svaki do sada i ovaj me je pogodio. Svaki je trajao po nekoliko dana i onda polako vracanje. Posle tog pada ide skok za jedno 20-30% u odnosu na pre update-a pa onda novi up i tako u krug… Bas sam mozgak sta moze da bude problem za pad, nemoguce mi je bilo da je update…Ali eto.

Kod mene isto pad. Sta mi ne moze nijedan update malo pogurat stranice nego uvijek samo pad eh.

Kod mene skok na glavnoj stranici, koliki vam je pad traffica za koliko %?

ne osjetim neku promjenu

Šta su poludeli, sad svaki mesec rade neki update ■■■■ ih miš.

Uglavnom kod mene bez nekih većih oscilacija, neki idu gore standardno, a neki koji su kačeni pa vraćani prethodnim update-ovima beleže jako jako mali pad, ali ništa vredno pomena, nisam ni mislio da je to zbog update-a.

Nadajmo se da su se izludeli i da će se malo sad smiriti bar 5-6 meseci ako ne i više, neka nas ostave malo na miru da uživamo. :slight_smile:

Ne primjećujem neke promjene

moram se ispravit, evo sad sam malo pregledao sajtove i na dva relativno nova sajta sam primijetio skok, i to baš veliki skok … domene su friške, možda godinu dana, a imam domene od 3 i 2 godine na njima nema nekih promjena … a maltene identičan sadržaj na domenama

Jel ti pricas o sajtovima na nasem jeziku?

da … a možda nema veze s ovim apdejtom, možda se potrefilo :smiley:

Ja mislim da je gugl za nas i engleski jezik bas razlicit kao i rangiranje sajtova na eng i nasem jeziku, tako da ni apdejti ne prave isti efekat na domacim kao na sajtovima na eng jeziku