Novi Moderator /Admin

Posto se na ovom forum sve vise i vise ide u krajnosti nekih clanova koje iziskuju hitne akcije moderatora ili administratora a posto momentlani spavaju dozvoljavam si da samoinicijativno otvorim prijedloge za nove voditelje foruma kako bi nam isti ostao kao u prijasnja vremena

Daklem molim clanove da predloze moderatore a ja cu se osobno zaloziti da ova mala peticija dodje do Visnje

Ja predlažem @CreatifCode za moderatora, mislim da se u nekim od postova i sam pozvao na to zanimanje :andjelko:

Trnac mi je idealan za tu ulogu, ali čovjek se bavi koječime, ne vjerujem da ima puno vremena za to, ali eto, ako pokaže interes, onda glasam za njega. :slight_smile:

Ako ne, onda prema ovome što miki kaže (da je CC zainteresiran), CreatifCode dobiva moj glas.

Hvala dečki. Ovom forumu definitivno treba barem jedan ako ne i dva, tri moderatora, jer ovo spamanje i vrijeđanje i uplitanje u svakakve teme bez konkretnih argumenata pa i razloga za postanje je prevršilo svaku mjeru.

Trnac ili gambo ko ima više vremena :eu:

više od 1000 postova i 5 zvijezdice u reputaciji, mislim da je to dosta za uvijet admina:).

Na forumu sam više puta dnevno, ali ne pratim sve teme.
Mogao bih izbrisati većinu spama, ali ne puno više od toga.

Oba uvjeta zadovoljavaju samo četvorica:
tsereg
Sljaker
trnac
mamica

Od njih četiri, jedino trnac nije moderator.

Kako god okreneš, uvijek ispadne na trnca :zub:

[quote=“gambo”]

Kako god okreneš, uvijek ispadne na trnca :zub:[/quote]

A tko će na Trnca onda pazit :zub:

Poviše moderatora su admini. Al ja ne trpin nikoga ko me tlači.

Evo spustimo na 4 zvijezdice pa ćeš biti jedan od tlačitelja:)

Hvala, nebi. Ne tlačin nikoga nikad i držin se one: Živi i pusti druge da živu.

Trnac ima i mog glas

Da zato i trebaju moderatori da nas drugi puste da živimo:)

Baš si zamišljam inicijaciju za moderatora.
Dobiš poziv u ponoć. Vani te čeka crna limuzina.
Odvedu te u podrum neki. Uvedu te, iznad svijeće, dezifinciraju iglu.
Puste krv i dadu sliku sveca dok se citraju omiljeni odlomci iz specifikacije
http://WWW.:zub::zub:

Btw. koji je svetac zaštitnik informatičara?

Dajte meni da budem, sve ću da vas tlačim :slight_smile:
Ali zauzvrat želim i pristup nekim fondovima, PR agencijama, nadzornim odborima itd.

trnac +1 glas
i to nema ono imam nemam vremena nego uvest radnu obvezu :slight_smile:

[quote=“ePips”]
trnac +1 glas
i to nema ono imam nemam vremena nego uvest radnu obvezu :-)[/quote]

Slažem se u potpunosti :slight_smile:

:zub:
Hvala svima. Ne bježim od moderiranja jer i tako visim na forumu.

I ja se slažem da se odmah “inicira” više moderatora kao što je predložio CC.

Mislim da moderator ne bi trebao biti tko djeluje ko nadubudni klinac i tko je od nedavno na forumu. Bolje da je netko tko je stariji, iskusniji i stalozeniji, a uz to ima tehnicko znanje. Jel uopce ima takvog na forumu? :zub:

Onda Trnac otpada :zub::zub::zub:

Šala, Trnca za admina ne samo moderatora!

Može Trnski :slight_smile:

S obzirom da znam da se ovo odnosi na mene majstore, reću ti da sam ja bio aktivni član na ovom forumu kada ti vjerojatno još nisi uopće znao da postoji ovaj forum. To je bilo negdje od 03.2003 - 04.2004 s više od par stotina postova, a korisničko ime je bilo nenpetko.

A isto tako ne želim da mi moderator na kojem aktivno sudjeluje ima sve podatke tajne i da se ne zna ništa o njemu, eto osim trnca kojeg poznajme osobno, tako je sa svima , nitko nema niti jedan podatak javno objavljen.

Ja sam to onomad rekao u afektu da mi se daju admin ovlasti, ali mi je tako svejedno, ■■■■■ ja hiljadu postova kad ne znam ko se iza njih krije.

Drugo, iza sveg onog što sam napisao na ovom forumu stojim, znate mi ime znate mi prezime, ne sramim se i ne bojim se, nit sam koga uvrijedio. Po ćemu si ti zaključio da sam ja nadobudni mladi klinac, koji nije tehnički potkovan?

Ako nešto ne podnosim oda su to vrijeđanja i provokacije. Ako se nije odnoslio na mene onda se unaprijed ispričavam.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja