Novi način zarade sa igricama!

Gle, onome tko misli da ionako neće imati uspjeh sa svojim sajtom je ovo dobra prilika da zaradi.
Uostalom, koliko ljudi na ovom forumu nudi posao izrade sajta za 1000kn, na ovaj način ih može raditi koliko hoće i svaki sajt će mu toliko zaraditi sigurno, bez da mora tražiti apartman kojemu treba sajt.

Uostalom, za 10 sati može napraviti sve, koliko bi trebao platiti nekomu za taj rad?
Zaspamao si mi cijelu temu, ako nisi zainteresiran onda barem šuti.

  1. imas SAMO 10 mjeseci da zaradis (neznas kolika ce zarada biti)
  2. sto ako zarada nebude niti xxx eura koje ocekujes
  3. sto ako ti sajt taj na kojem radis priraste “srcu” nakon par mj. (4,5)
  4. nakon 10 jmj. ti nemas nista osim par eura zaradenih ako i toliko
  5. sime zna kako sajt dignuti tako da ce on nakon 10mj. tvog rada sajt taj isplatiti 10 puta

NEISPLATIVO

@Dzoni-GS, najbolje da još jednom pročitaš jel nisi shvatio. Tvoja je domena stara 2 godine i toliko gradiš site, pa kako bi se tebi isplatilo dati site za godinu dana ?
Pa opet si se trudio, nisi ga napravio ko neki u sat vremena da ti se to isplati…

[quote=“sime_zd”]Gle, onome tko misli da ionako neće imati uspjeh sa svojim sajtom je ovo dobra prilika da zaradi.
Uostalom, koliko ljudi na ovom forumu nudi posao izrade sajta za 1000kn, na ovaj način ih može raditi koliko hoće i svaki sajt će mu toliko zaraditi sigurno, bez da mora tražiti apartman kojemu treba sajt.

Uostalom, za 10 sati može napraviti sve, koliko bi trebao platiti nekomu za taj rad?
Zaspamao si mi cijelu temu, ako nisi zainteresiran onda barem šuti.[/quote]

Naravno, da sam pohvalio tvoj “posao stoljeća” onda to ne bi bio spam. :roflmao:
Morat ćeš se malo više potruditi u prodaji magle iako ja ne sumnjam da ćeš uvijek pronaći pokojeg naivca.

Nego što bi trebao učiniti?
Platiti hosting, domenu, dovoditi posjete, prepustiti 100% zarade i da onda “nakon što sajt stane na vlastite noge” ne dobije ništa?

Meni ovo izgleda kao fer ponuda.
Kome odgovara, neka prihvati. Kome ne odgovara, neka ju ignorira.

slazem se

[quote=“gambo”]Nego što bi trebao učiniti?
Platiti hosting, domenu, dovoditi posjete, prepustiti 100% zarade i da onda “nakon što sajt stane na vlastite noge” ne dobije ništa?

Meni ovo izgleda kao fer ponuda.
Kome odgovara, neka prihvati. Kome ne odgovara, neka ju ignorira.[/quote]

A tko je rekao da ne bi trebao dobiti ništa?!?
Onaj tko na kraju ostaje na ništa je druga stranka ako nisi primjetio.

[quote=“iggysick”]A tko je rekao da ne bi trebao dobiti ništa?!?
Onaj tko na kraju ostaje na ništa je druga stranka ako nisi primjetio.[/quote]

Čovječe kako ne shvaćaš da u ovo neće ni ući netko tko misli da mu stranica ima perspektivu. Šime ti plaća hosting domenu, na tebi je da dodas tih 100 igara, i zaradis nesto u 10 mjeseci.

Po nekom iskustvu za dodati 100 igara je dovoljno 15ak sati rada, ja se kladim da se tih 15 sati posla isplati u tih 10 mjeseci… da zaradis na toj stranici u tih 10 mjeseci samo $100, dovoljno je

Nigdje nisam napisao da webmajstor mora promovirat sajt i raditi seo. Najteži posao ostaje menii garantiram da će rad biti naplacen. Kome ne odgovara ne mora, ja samo NUDIM.

[quote=“iggysick”]A tko je rekao da ne bi trebao dobiti ništa?!?
Onaj tko na kraju ostaje na ništa je druga stranka ako nisi primjetio.[/quote]

Druga strana dobije ono što zaradi u tih 10 mjeseci.
Onaj kome ponuda odgovara će u tih 10 mjeseci zaraditi više nego što bi zaradio sam.
Onaj kome ponuda ne odgovara, taj bi u tih 10 mjeseci zaradio manje. Ali ako mu ne odgovara, nitko ga ne tjera da prihvati.

Ja sam ti poslao mail, meni ovo izgleda jako dobra ponuda.

[quote=“gambo”]Druga strana dobije ono što zaradi u tih 10 mjeseci.
Onaj kome ponuda odgovara će u tih 10 mjeseci zaraditi više nego što bi zaradio sam.
Onaj kome ponuda ne odgovara, taj bi u tih 10 mjeseci zaradio manje. Ali ako mu ne odgovara, nitko ga ne tjera da prihvati.[/quote]

Što ni u kom slučaju ne znači da se ponuda ne smije komentirati pogotovo stoga što je postana gdje je postana tj u kojem dijelu foruma.

Ako se imalo razumiješ im znat ćeš da nije isti promet sa recimo gugla i sa drugih sajtova i sigurno nije ista zarada sa obje vrste prometa. E sad, ova mi ponuda zvuči kao nešto tipa: ti se zajebaji sa sajtom dok ne počne dobijati kvalitetan traffic a onda ga ja preuzimam!

[quote=“Zyex”]1. imas SAMO 10 mjeseci da zaradis (neznas kolika ce zarada biti)
2. sto ako zarada nebude niti xxx eura koje ocekujes
3. sto ako ti sajt taj na kojem radis priraste “srcu” nakon par mj. (4,5)
4. nakon 10 jmj. ti nemas nista osim par eura zaradenih ako i toliko
5. sime zna kako sajt dignuti tako da ce on nakon 10mj. tvog rada sajt taj isplatiti 10 puta[/quote]

  1. nakon 10 mjeseci možeš pokrenuti novi sajt i početi iz početka (ni ako sam radiš, nikad ne znaš kolika će zarada biti)
  2. barem znaš da nisi dao novce za hosting i domenu i da se nisi mučio promocijom i SEO-om
  3. postoje i “surogat majke” koje rađaju tuđu djecu. To je ipak teže nego dati sajt s igricama. Nije to za svakoga.
  4. tako je
  5. što će on raditi s tim sajtom i koliko će zaraditi, to je njegova stvar.

Kako kome…

Po meni nije neka zajebancija dodati 100 igara za dva dana, i onda cekati da se nesto zaradi…

Već je šime par puta napisao da ne očekuje da netko radi linkbuilding, ili na neki drugi način kako ti kažeš zajebava sa siteom

[quote="’<[cyber"]>]Čovječe kako ne shvaćaš da u ovo neće ni ući netko tko misli da mu stranica ima perspektivu. Šime ti plaća hosting domenu, na tebi je da dodas tih 100 igara, i zaradis nesto u 10 mjeseci.

Po nekom iskustvu za dodati 100 igara je dovoljno 15ak sati rada, ja se kladim da se tih 15 sati posla isplati u tih 10 mjeseci… da zaradis na toj stranici u tih 10 mjeseci samo $100, dovoljno je[/quote]

Naravno, baš će imati uspjeha sa onima koji ne vjeruju da će im stranica imati perspektivu! :roflmao:

[quote=“iggysick”]A tko je rekao da ne bi trebao dobiti ništa?!?
Onaj tko na kraju ostaje na ništa je druga stranka ako nisi primjetio.[/quote]

A sto bi ti htio da te za tih 15 sati prijavim još i platin zdravstveno, po mogućnosti da i mirovinudobijes za stalno Pa normalno da ja ako nudim pokušavam profitirati to na dugoročno.

[quote="’<[cyber"]>]Po meni nije neka zajebancija dodati 100 igara za dva dana, i onda cekati da se nesto zaradi…

Već je šime par puta napisao da ne očekuje da netko radi linkbuilding, ili na neki drugi način kako ti kažeš zajebava sa siteom[/quote]

Jesi ti siguran da si dobro pročitao što je Šime napisao?
Ajd pročitaj još jednom meni za ljubav! :mala:
Evo recimo članka ugovora tipa “sitnih slova” u telekom ugovorima:

Ako ovo ne znači da je na webmasteru odgovornost za SEO onda je ne znam što znači!

I izrada stranice je na webmasteru a ne samo dodavanje igara.

Pa ja prvi kad bi ulazio u to da imam vremena, bi sklepao stranicu za dan, dodao igrice, i cekao da se nesto zaradi…

Zasto bi morao vjerovati da ce stranica uspjeti i da ima perspektivu. Uostalom nakon 10 mjeseci vise nije moja, zasto bi me onda bilo briga. E sada jel se to njemu isplati, on najbolje zna, ali vjerovatno ne bi nudio ovo da se ne isplati.

Ako ovo ne znači da je na webmasteru odgovornost za SEO onda je ne znam što, I izrada stranice je na webmasteru a ne samo dodavanje igara.znači![/quote]

stranica se sklepa na brzinu, posebno sa raznim cms sustavima, ne vidim da postoje neka pravila sto se toga tice.

A sime ti daje backlinkove sa svojih stranica, imati ces tih 60 posjeta sigurno sa googla pomocu tih linkova, bez da ikakav SEO radis

Naravno, idemo sad iz krajnosti u krajnost!
Ako sebi gledaš dugoročnu zaradu zašto to isto ne ponudiš i webmasterima koji bi radili s tobom?
Prestani prodavati maglu.

[quote="’<[cyber"]>]Pa ja prvi kad bi ulazio u to da imam vremena, bi sklepao stranicu za dan, dodao igrice, i cekao da se nesto zaradi…

Zasto bi morao vjerovati da ce stranica uspjeti i da ima perspektivu. Uostalom nakon 10 mjeseci vise nije moja, zasto bi me onda bilo briga. E sada jel se to njemu isplati, on najbolje zna, ali vjerovatno ne bi nudio ovo da se ne isplati.[/quote]

O tome se i radi… Što bi ti sklepao stranicu za dan dva… I čekao…
Baš takve traži! :roflmao: