Novi projekat - wallpaper sajt my-wallpapers.com

Pozdravljam,

Da i ja predstavim svoj novi projekat wallpaper stranice. naziv je My-Wallpapers i do sad imam 4-5 organic pogleda dnevno. Znam da je tesko trziste i ogromna konkurencija ali sam se morao okusati u ovoj niši :smiley:

odličan site, svidjaju mi se fore sa rezolucijama

Hvala … to sam se dobro namučio :slight_smile: ako kome treba pomoc imam php skriptu napisao sam za to :slight_smile:

Zainteresovan sam za kupovinu ove skripte, imas PM…

okay cujemo se preko PM

Zašto bi kupovao nešto što je besplatno?

Wordpress + ova tema http://wpthemes.co.nz/noteworthy/

uh to je tako tesko s obzirom da mozes sam napraviti podrsku za to u functions.php teme da wp resizea automatski veliku sliku u sve ostale zeljene velicine, nemos vjerovat da to ima u sebi wp… 5min posla…

“namucio se”, zar ne vidis da je kompletno sve izmjenio…

2min posla oko svega “dobro se namučio”, ok nije 2min instalacija wordpressa 2min + instal teme 10 sec + neke još gluposti cca. 7-8min :wink:

hajde napravi za 2 minute … častim te ja hostingom

to je wp tema ova samo… nisam ja rekao da sam se namučio oko nje… tema ko tema

prosvijetli nas onda s cim si se mucio… ne vidim da si se imao sa icim muciti…

za svaki post morao sam traziti attachment iD i od toga attachment url, pa onda automatski da za svaki post to radi sam, rezolucije za widescreen i ostale sam sam pisao u php funkciji dodavao, izlistavanje automatski na svakom postu takodjer sam napisao php skripticu… download isto tako… nadji plugin koji automatski downloaduje bas tu sliku… a da ne moras sam unositi URL slike… svaki post ima automatski text i to sve uvedeno u njega… ja samo dodajem sliku sve ostalo sam automatizovao… vama je to sve prelako kad ste svi genijalci

i to je tesko…

get_the_post_thumbnail mozes koristiti za isto, napravis u function.php podrsku za bilo koju velicinu(set_post_thumbnail_size) i onda trebas samo uploadati najvecu sliku, nikakve gluposti kakve si naveo…

to ti je 2min posla ako znas koje velicine zelis…

Nikakvi pluginovi ti za to ne trebaju… Bilo bi super da si proucio codex wordpressa…

nije sve tako fino kako si ti napisao, a i ne moze taj fazon nije ni bitno… nisam nikom nista ni htio prodati prije svega nego pomoci i olaksati posto sam i ja imao problema sa nalazenjem rijesenja. A ja sam rekao da sam se JA namucio oko cijelog sajta… dok sam skonto sve i ove velicine i download i autotext i sve… nisam rekao da bi se svako namucio pa cak i genije kao ti …

naravno da moze, napisao sam ti tocno kako moze i kako ce raditi…

$attachments = get_children(array('post_parent' => get_the_ID(), 'post_type' => 'attachment', 'post_mime_type' => 'image', 'orderby' => 'menu_order'));
if ( ! is_array($attachments) ) continue;
    $count = count($attachments);
    $first_attachment = array_shift($attachments);

?>

<?php
 $links = array();

$sizes = get_intermediate_image_sizes();

foreach ( $sizes as $size ) {

/* Get the image source, width, height, and whether it's intermediate. */
    $image = wp_get_attachment_image_src( $first_attachment->ID, $size );

$links[] = "<a class='image-size-link' href='{$image[0]}' > {$image[1]} × {$image[2]}</a>";

}

echo join( ' - ', $links ); ?>      

Ne razumjemo se uglavnom ti jedno govoris ja drugo… i na kraju krajeva ja sam svoje rekao vec gore u postu… Pozz

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact