Novi projekt

Kako svi kukaju za jeftinim a kvalitetnim hostingom odlucili smo napraviti sljedece:

http://www.adriahosting.hr

Cijene ce biti kao kod hostgatora … znaci nemojte momentalno gledati na na stranici navedene ! Makar i sada je vec daleko jeftinije od ostalih

A pitanje je kako Vam se svidja design ?

Meni se ne sviđa dizajn naslovnice. Nije dovršen.

Od jednog programera bi bilo ipak malo vise za ocekivati a ne samo nesvidja mi se…:slight_smile:

To sto nije zavrseno nije bitno, znima me kako vam se svidja koncept same stranice

Meni onako. Logo mi ne paše, font nakrivljen mi ne stoji, moglo je to kreativnije. Galebi isto nekako ne. Ona traka prati na twitteru ilike na facebooku nikako se ne uklapa, preveliko je i nezgrapno. Ovaj gore dio gdje su slide slike se mogao bolje izvesti, više volim minimalizam.
Ove plave gumbe dolje bi drugačije izveo, nešto lagano, prozirno, modernije.

Uglavnom nije loše, profi je samo ja bi to smanjio sve i pojednostavnio. Stranica sa paketima mi se sviđa.

skroz gornji menu bi trebao biti bolje istaknut
slidera malo usporiti
na slideru staviti hover efekt na gumbe
ispod social ikonice stoje ko da ih je voda donijela :wink: malo poravnati s trakom
ispod ove 4 kolone su mi nepregledne, staviti ih u neki box
isto tako ovo sve ispod, svako u svoj box

stranica s paketima je ok, al ove gumbe maknuti pod hitno (zeleno zeleno zeleno…)
na stranici root paketi - to nadam se ne moram govoriti za padding
footer je ok
kontakt iznimno lose napravljen… stavite si neku stranicu u skladu cijelog sajta…

Kako vam sada izgleda promjenili smo par stvari… footer je jos za srediti !

Puno bolje, sad kad je sadržaj u svojim boksevima djeluje urednije.

Ok hvala svima !

Kada adriahosting.hr počinje s radom? :slight_smile:

Btw, ne dogodi li se neko čudo, kad mi istekne jedan paket na drugom hostu (oko 4.-5. mj), gotovo sigurno prelazim na Adriahosting.hr :wink:

@mrcina jos malo jos samo malo :wink:

Ja bih isto prešao ako će cijene biti kao kod Hostgatora, volim podržati domaće.

Meni je jedino bitno da mogu plaćati na mjesečnoj bazi.

Cijene ce biti definitvno kao kod HG, paketi isto tako vrlo vrlo slicni, razlike ce biti u tome sto cemo hostati na izuzetno jakim serverima koji ce biti u clusteru… uglavnom jos par dana :slight_smile:

[quote=“APazinjan”]Ja bih isto prešao ako će cijene biti kao kod Hostgatora, volim podržati domaće.

Meni je jedino bitno da mogu plaćati na mjesečnoj bazi.[/quote]

Baš to. Osim toga, s Alenom imam jedno predivno iskustvo od prije par godna kad mi je sponzorirao host (i domenu) za svoj prvi web koji sam imao. Odlična podrška, susretljiv u svakom pogledu, trpio me koliko god da sam htio.

@Alen, ma nije hića, kažem, prijelaz će vjerovatno bit za koji mjesec (kad mi istekne)… :slight_smile:

Update:

Paketi su definirani i mozete ih vidjeti ovdje
http://www.adriahosting.hr/web-hosting/

Narudzbe ce proraditi tokom dana…

No Vama Seniorima nudim 30 dana gratis bilo kojeg paketa uz molbu za feedback o stabilnosti servera.

Svi koji zele probni hosting molim mail na podrska@adriahosting.hr

hvala !

Kada će biti definirani reseller accounti?

Imaš dva puta stavku SSL?

Max. u sljedeca 2 dana, malo nas je stislo jer imamo jako puno upita i iskreno receno nismo se nadali tolikom odazivu :slight_smile:

Javi nam se molim te na mail podrska@adriahosting.hr a ti posaljemo sve u mailu

lp
Alen

Hvala Tomislave biti ce ispravljeno odmah…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja