Novi sam ovdje pa evo da se predstavim

Bok ekipa nakon mjesec dana praćenja ovog izvrsnog foruma odlučio sam napraviti account jer prije nisam mogao nekakve errore mi je izbacivalo.

Pa evo da se malo predstavim

Zovem se Lovre imam 17 godina i dolazim iz Zadra. Bavim se Youtube-om,Facebook-om i Reddit-om već 4 godine.

Imam Yt kanal sa 30,500+ subsa te facebook stranicu sa 72,000 lajkova te isto tako imam i webstranicu.

Ugodan dan svima :slight_smile:

3 Likeova

Dobro nam došao, pozz…

1 Like

Pozdrav eto cini se da ima ekipe kojima kurikulum ne znaci puno utoime uzdravlje

1 Like

Pozdrav…

1 Like

Pa Lovro, o cemu je yt kanal i zaradjujes li ista od toga?

Igrice :slight_smile:

Nešto malo skoro pa ništa to mi je više hobi :slight_smile:

Možeš tu slobodno ostavljati linkove, zato služi forum.

Na BlackHatWorld forumu sam naučio da ne ostavljam svoje linkove nigdje u postove tako da mi je navika da ih ne stavljam :slight_smile:

Evo ko sam na internet zarada forum.Nisam neki prevarant i nisam od juce na net zaradi.

Ako moze i ovde da se promeni ime nika u sunbeach.

Nisam hteo da se predstavljam ali mnoge zbunjuje sto pisem u skoro svakoj temi pa reko da objavim ko sam na poznatom forumu za zaradu, da bi ljudi lakse shvatili otkud znam o poslovima i ostalom oko neta…
Ono sto ne znam nije me sramota pitati.

piši samo na tom forumu, dobro ti ide

Naravno da cu tamo pisati,tamo sam od 2011 i izucio sam zanat tamo.Meni je inace dobro gde god sam,evo i ovde sam u kontaktu sa dosta ljudi, tako da ne brini se…

Pozdrav i dobrodošao

1 Like

Hvala,nadam se dobroj i dugorocnoj saradnji sa svim ljudima koji to budu zeleli kao sto imam i na ostalim forumima.

1 Like