Novi tportal - komentari i kritike

Kako lagano svi veliki portali prelaze na wordpress a kad se sjetim samo prije godinu dvije trollanja ovdje kako je to blogging cms od par “developer” guru-a :smiley:

Ovo nema veze s wordpresom, trikoder ima svoj CMS, kao i mi (Styria) svoj, btw evo novog gemiusa, u TOP 3 sva 3 naša portala (niti jedan nema veze s WP-om)

@ubergosu Btw di je Index nestao?

Index se sam isključio po meni s razlogom, gemius broji HR posjete a po tome index nije #1, index ima jako puno korisnika van HR (srbija, bosna, etc) i ukupno gledano (dotmatrix, alexa, itd) index je vjerojatno #1, ali tu nije lova (agencije) plus Babićeva jezičina (s kojom se btw 99% slažem) mu je financijski dosta štete nanjela (dosta oglašivača s puno novaca ih ignorira jer ih pljuju bez dlake na jeziku). :confused:

1 Like

Ovo nije Wordpress, ali i da je ja ne znam sto bi tu bilo lose. Pa Wordpress je nesto najbolje sto se na webu (u developerskom smislu) dogodilo u posljednjem desetljecu - ako se mene pita.

Btw, net.hr je nedavno presao na WP ali na VIP verziju.

1 Like

completely agree, s iznimkom premium klase, tu ipak ima previše posla s WP-om, ali za 95% stvari WP je i moj izbor :slight_smile: