Novi vs. stari logo webmajstora

Nadam se da novi vlasnik dopusti ovakvu raspravu. Mene zanima što mislite o novom logu webmajstora? Anketa je tu pa se izjasnite i napišite u komentaru vaše mišljenje.

Stari logo.
[attachment=1]webmajstori-logo_200x300.jpg[/attachment]

Novi logo.
[attachment=1]b1MCH.png[/attachment]

Evo, meni je bolji stari, profesionalniji s upečatljivijim “WM” znakom usporedno s ovim “bumerangom”

Ja bi zamijenio bumeranu s ovim WM jer i meni se to sviđa, maknuo na novom ispod URL i dodao u nastavak .net, a zrcalio sve to, ne bas ovako jako kao ovaj bumerang, čak još malo manje… Po meni, to bi bio pun pogodak.

Fali opcija novi uz preinake. :slight_smile:

Novi puno bolji… moderniji za dvije klase…

Tko misli da može napraviti bolji logo - neka ga napravi.
Od toliko fotošopdžija, valjda netko ima kakvu ideju.
Uvijek može bolje.

evo jos jednog od mene
http://imageshack.us/photo/my-images/96/70982945.png/

Bolji ti je ovaj prvi.

Meni je bolji novi logo, ali bi trebalo i favicon promijeniti nekako sličnije tom novom logu…

[quote=“aaaaaa21”]evo jos jednog od mene
http://imageshack.us/photo/my-images/96/70982945.png/
[/quote]

Ovaj je puno puno bolji u dizajnerskom smislu od onoga koji je sada postavljen. A i meni osobno se više sviđa.

Za favicon bi prvo trebalo definitivno utvrditi novi logo.
BTW sadašnji korijen u faviconu je vBulletinov.

[attachment=1]logo-large.png[/attachment]

Prepisujem svoj komentar na a*21ov logo iz one druge teme:

Dobar logo, baš mi se sviđa. Ali ja bih ono “M” stavio malo. Time će više do izražaja doći kompozicija dvije boje. Ovako postoje dva elementa kojima se “sugerira značenje”, pa jedan “pobija” drugog. A i u skladu je s time da je “webmajstor” jedna riječ, točnije kovanica koja trademark baš ovog foruma. Mislim da bi taj trademark, tu kovanicu - novu riječ, trebalo zadržavati, naglašavati, a ne je rastavljati pretjeranom dekompozicijom .

P.S. Pretpostavljam da sama grafika u logotipu jest originalni autorski uradak, tj. da izgled nije posuđen ili inspiriran nečijim tuđim autorskim djelom.

Ispravite vi ovo

Sto se logo tice ne svidja mi se. Pogotovo dole desno da se makne jer se ne uklapa…

[quote=“Sceko”]Ispravite vi ovo

Sto se logo tice ne svidja mi se. Pogotovo dole desno da se makne jer se ne uklapa…[/quote]

Nista vam ne moze promaknuti :smiley:

A jel ovo forum webmajstori ili webspameri? :smiley:
Naravno da ništa ljudima ne promiče. :smiley:

Šta je sa postcount? Koliko god da komentarišem ovdje imam 41 post. :zbunj:

Da budem iskren, stari logo mi je bio loš. Novi mi je malo bolji, ali nekako nemam osjecaj da je to to. Rekao sam vec steelu, ovo je site gdje se krecu vise manje strucni ljudi, bilo bi super kad bi se moglo sve urediti po PS-u. Ja sam spreman pomoći koliko mi vrijeme bude dopuštalo.

Dizajnera koji znaju više od mene ipak ima više na ovom forumu pa u tom smislu mogu pomoći samo svojim mišljenjem :slight_smile:

[quote=“Daemien”]Šta je sa postcount? Koliko god da komentarišem ovdje imam 41 post. :zbunj:[/quote]Kometariši više u forumima u kojima se priča o tematici foruma, a manje u podforumima za opuštanje i zabavu.

@daemien

I ja sam to primjetio da ne broji poruke, koje napisem ja npr ne pisem tamo za zabavu, orijentiran sam na forume o temama strucnim koje me zanimaju, al ne broji nemam pojma koji je razlog.

Trebalo bi ukinuti brojač poruka općenito i staviti neku vrstu lajkova na poruke, i to brojati, nešto kao + i -, te da se može provjeriti tko je dao + tko -, možda čak da je vidljivo svima na klik recimo pa da se kroz ajax pokaže.
Do sad sam vidio dosta poruka koje bi baš samo na taj način ocijenio, a nikakvu reputaciju ni ništa drugo… Tu bi se manje ljudi zamarali brojem koliko ih imaju, i koliko zelenih kvadratiča im je iznad glave… Trudili bi se napisati konstruktivne odgovore, te na taj način zaslužiti neku reputaciju među članovima, a i za vanjske posjetitelje bi želili biti vjerodostojniji.

Ovo je samo prijedlog, kad se već počelo o tome pričati unutar pitanja za logo, ali zasigurno bi uvelo malo reda u forum. I neki bi već tu sad dobili minusiće, kao možda i ja jer sam nastavio o tome… Ali drugi put bi pazio sigurno više, i nebi trollali svi do jednog.

Novi logo je ok, samo bi smanjio ona slova ispod,

, izbacio bi www i posvijetlio bi ta slova (ja ih i ne vidim dok ne dignem glavu zbog kuta monitora i sjene).

[quote=“susjed”]Trebalo bi ukinuti brojač poruka općenito i staviti neku vrstu lajkova na poruke, i to brojati, nešto kao + i -, te da se može provjeriti tko je dao + tko -, možda čak da je vidljivo svima na klik recimo pa da se kroz ajax pokaže.
Do sad sam vidio dosta poruka koje bi baš samo na taj način ocijenio, a nikakvu reputaciju ni ništa drugo… Tu bi se manje ljudi zamarali brojem koliko ih imaju, i koliko zelenih kvadratiča im je iznad glave… Trudili bi se napisati konstruktivne odgovore, te na taj način zaslužiti neku reputaciju među članovima a i za vanjske posjetitelje.

Ovo je samo prijedlog, kad se več počelo o tome pričati unutar pitanja za logo, ali zasigurno bi uvelo malo reda u forum. I neki bi več tu sad dobili minusiće, kao možda i ja jer sam nastavio o tome… Ali drugi put bi pazio sigurno više, i nebi trollali svi do jednog.[/quote]
Da, sviđa mi se ono što ima index.hr forum.

Da vidiš, totalno sam zaboravio da oni imaju nešto slično, ali to treba uvesti na općoj razini i da se prikazuje umjesto proja ispisanih poruka. Nakad je stvarno zamorno čitati pojedine rasprave. Mislim da bi se ovako donekle možda i primirile.
Nešto slično ima na
http://degiorgi.math.hr/forum/
meni je to jako dobra stvar, jer znam da tamo ljudi ne idu pisati sve i svašta, i koliko god to zvučalo to im negdje zvecka u glavi. Ipak to stoji pored tvog imena/nicka.
Ako je velik broj, izgovorena stvar još dobiva na težini.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja