Novo najnovije budite među prvima koji če zamijeniti svoju stvar koju ne trebate!

Stranica je namijenjena samo za razmijene bilo koje vrste.
http://zamjena.blogspot.com/

kupi domenu, i organizuj labele po gradovima. Ovo je moja stara ideja. Imas zamjena org i info slobodne. Kako ces organizovat da narod postavlja clanke?

ovo je bolje u vidu foruma otvorit :wink:

svaka čast na pokušaju ali čemu mučenje?

Postoji njuskalo ili pik.ba za bosnu gdje ljudi nude zamjene toliko da moras naglasiti da te ne interesuje zamjena nego novac.

1 Like

to je samo u slucaju automobila na piku.

vrlo jednostavno i vrlo naivno ,morate priznati da je ideja dobra.Ali kako je anja1 rekla domena za ozbiljniji posao. Samo me zanimalo što će te reći na to sve i dali ima tko zainteresiran za partnerstvo u razvijanju takvog sajta jer za jednoga je to previše posla. Što se tiče HR njuškalo nudi sve osim golu razmjenu sa ili bez nadoplate ,moje mišljenje je da bi trebalo napraviti takav sajt jer je situacija na cijelom Balkanu u p…m! Siječam se kada je njuškalo krenuo trebalo mu je tri godine da preuzme 90% oglasnog tržišta ali sada je najjači za HR bez konkurencije što nije uredu s obzirom kada napraviš oglas da nešto mijenjaš oni ga jednostavno obrišu!

Vidio sam ja da ljudi mijenjaju i rakiju za skije, tako da…

Meni osobno svaki direktno, samo zamjena uvijek obrisan!
A inače od toga živim već 17 godina.

bio je i oglas
Kadu, lavabo, fotelju, sto, tepih, dječiji krevetac, mikser, 2 prozora prodajem ili mjenjam za rakiju.

Ali to ne znači da je to standard. Ideja sajta za razmjenu je po meni odlična jer je narod stvarno u losoj finansijskoj situaciji, a svako u kuci ima stvari koje nekome valjaju, a njemu ne znace nista. Ipak napraviti ovakav tip sajta preko bloggera je tesko ostvarivo jer se tesko moze organizovati da gosti dodaju kontent tj stvari za razmjenu.

Probaj radije sa facebook grupom nego blogerom…

Bloger mi je bio jedina opcija, ali sada vidim da ču ipak poraditi na pravom sajtu ,jer na blogeru ne znam kako ču to sve posložiti da ljudi sami objavljuju članke i fotke. A face grupa, ne znam koliko bi uspio zaraditi s njom kad face mijenja pravila stalno nemam s time iskustva.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey