Novo, strogo Youtube pravilo za monetizaciju

Pogledajte jeste li email dobili da vam je isključeno, ja jesam.

Ali opet u youtube piše status omogućeno pa mi nije jasno sad.

I YT Studio mobilna aplikacija im je u “banani”.
Na jednom kanalu ne učitava komentare na drugom pak ne učitava videozapise. Kaže: "Videozapisi trenutačno nisu dostupni. Pokušajte ponovo malo kasnije."
Kad me nije inkfart!!! :drooling_face::fearful: :cold_sweat: Pomislio sam na trenutak da su mi obrisali kanal… :anguished:

Nisam dobio mail…sad sam provjerio…

Ja na kanal koji imam od 2010 nisam dobio ni da ce biti ovih novih promena,taj kanal ispunjava ove nove uslove duze nego sto su oni youtube experti registrovani na onom forumu ,joj kad vidim da mu pise expert a nema pojma.:joy::joy:

Nisam dobio mail ali mi je kanal koji je povezan sa adsense i preko kog unovcavam ovaj kanal od 2010 izgubio monetizaciju,videcu narednih dana sta ce biti pa ako ne bude bolje povezacu mail od ovog iz 2010 sa adsense i staviti za administratora.

Ma nek se nose…

Sati gledanja u proteklih 12 meseci:
3.911
Za pregled je potrebno 4.000

Pratioci:1.227
Za pregled je potrebno: 1.000

Imam 3911 sati, a treba 4000.

Inace ukupno imam na tom kanalu 286.044 sati…

A na drugom nalogu imam ispunjen uslov sa pregledima i to nenormalno ali nemam ispunjen uslov za pratioce. Hahaha, ma nema veze nije me pogodilo nikako, nekako mi i lakse necu vise vremena trositi na YT, vise cu sada paznju posecivati sajtovima.:blush:

Pa kako pregledi ,ja gde imam preglede na neaktivnom kanalu godinama ,imam preko 4000h i to mi priznaje stoji zeleno ali nemam subse pa mi nisu monetizovali nego trebam ispuniti subse da bi prihvatili.Isto tako gde imam i subse i sate izgubio sam monetizaciju i traze pregled kao kod bugija,verovatno jer smo nabili brdo subsa za kratko vreme…drugi razlog ne znam.

Ma njima treba reklama tipa kao uploadujte,trudite se a mi vam mozda i platimo,ovo kao igra stapa i sargarepe,uvek vijanje uslova a onda kada se i ispune uslovi izmisle da nemas kvalitetan sadrzaj…zato i ja gledam druge nacine zarade pored ovog.Gde budem imao monetizaciju kao na ovom iz 2010 tu postavljam,gde nemam tu postavim nekada i napisem da se subskrajbuju i kad budem imao dovoljno subsa apliciram…za preglede koristim svoj sajt. Tako da za video snimke na sajtu,koristim moj kanal i lako imam preglede,jedini su problem subsi.

Ma zna se ljudi sta na YT skuplja preglede i pratioce… Snimanje igrica, glupiranje, psovanje,kako napraviti fidget spinner, lazne vesti, i masa ostalih gluposti…
Sad ce sve vise da nicu takvi kanali, a neki edukativni kanali, gde stvarno mozes nesto da naucis propadaju i nemaju podrsku…
Recimo evo sad mi sa foruma da se udruzimo i da snimamo na jedan kanal tutorijale za web majstore, nikad ne bih izasli u top 10

Vratile se ikonice kod mene na svim kanalima.

1 Like


:o:

Sto nije objasnio u video snimku i da se za link u deskripciji,nekada dobije i ugasen nalog zbog spama…desilo mi se dosta puta :wink: oni mene gase ja napravim nove i tako islo i uvek ce ici,oni varaju ja varam.

Upravo to i govori. Zbog takvih poput tebe ovo sve se i događa. :blush: :o:

1 Like

Ovo cuveni Tomo, drugar od @brane333 100% :smile:

I kod mene se vratile ikonice dolara…eto samo da javim…

1 Like

Nije to Tomo. On je imao stila i bio pravi gospodin u komparaciji s… a vjerujem i da je barem duplo stariji (Tomo). :blush: :o:

Jeste to je sve zbog mene :rofl: ostali su svi posteni. Da vratili su se dolari ko je prespavao danasnji dan nije imao stresan dan.

Auu bolje da se nisu vracali,pola ih pozutelo,sad moram na proveru video snimaka,to radim non stop i sad koji nisu bili na proveri traze proveru,a sta da se radi ovo mi je retko posten kanal pa moze provera :joy:

Vec vidim u skorijoj buducnosti 1000 subsa i na ostalim kanalima na kvarnjaka + 50 video snimaka sa u redu sadrzajem gde samo mazim svoju macku i 4000 sati preko sajtova za par dana. Idemo da se igramo po njihovim pravilima.

Ponestalo mi tetaka i strina za nove adsense naloge :joy::joy::joy: zato treba biti dobar sa komsijama i postarima.

Ne kazu dzabe dobar i budala su braca rodjena.

@markoni82 ne moze vise psovanje u video snimcima,onda pozuti dolar jer je to protiv novih pravila.Jedino ne znam da li ovo psovanje koje nije na engleskom razume i skenira njihov automat.

I kod mene se vratile ikone dolari unatoč onom emailu da gase monetizaciju.

@.Petar.P bolje da sam prespavao haha

1 Like

I na nekim mojim kanalima koji su izgubili monetizaciju pise da kanali moraju da imaju u zadnjih 12 meseci 4000 sati,juce je pisalo da su prosli sto se tice sati a danas se crne i nema zelene kvacice.

Watch hours in the previous 12 months
1,722
4,000 needed for review

Juce nije bilo tako pa mi bilo cudno ovo tvoje pisanje.

@bugi kanal sa kojim sam nagurao subse,danas vidim da ima odobrenu monetizaciju.

A kako je bilo jučer? jer bilo kao na mojoj slici? Jesi kliknuo na zahtjev za reviziju?
https://wmforum.geek.hr/uploads/default/optimized/2X/d/d09c749578caf7ae1c2e812e395baffad327e549_1_472x500.jpg

Bilo kao kod tebe,nisam nista dirao i danas vidim vraceno kao i kanali koji imaju monetizaciju.Ovo kod tebe nerealno,jer ti ispunjavas uskove a uklonili monetizaciju :confused:

Da, jer u isto vrijeme mi se pojavilo da nemam monetizaciju i da ispunjavam uvjete, znam jer sam provjeravao svakih pola sata.

Ja sam to prepisao tomu da su gledali broj iz starog creatora gdje je bilo 996 subs (1 dan zakašnjenja) a live brojka je bila 1030 a tu uzimaju live brojku.

A i dobio sam ovaj mail