Novo, strogo Youtube pravilo za monetizaciju

Ma nije za nista, ako je sve regularno vratit ce oni tebe nazad, poslaji na pregled, sacekaj da pregledaju i nastavio gdje si stao.

2 Likeova

Sada kada mi se pojavi zuta ikona dolara,nema vise da kliknem na pregled,nego automatski pise da pregledaju. Da li je to jos nekome tako i da li je ovo nesto opet novo,jer pre sam morao svaki video klikati za pregled! gde je zuta ikona dolara?

Nemamo vise ni sa kim razgovarati o youtube monetizaciji jer je brdo ljudi izgubilo monetizaciju a pojavljuje se nesto novo uvek.:roll_eyes:

Čitam skoro svaki dan ove forume i googlam youtube monetization sa filterom zadnja 24 sata, još nisam naišao na nijednu naznaku da je nekomu vraćena monetizacija niti da se odvijaju ikakvi pregledi tako da je ona obavijest da će do kraja 4mj. biti svi pregledani samo još jedno od sranje koje su izasrali od 10mj otkako su počeli sa ovim restrikcijama. Najgore od svega je što već par puta pišu neke rokove i laži i samo prijeđu preko toga kao da nikada ništa nisu napisali, baš kao neki amateri i prevaranti, da šute i ne pišu ništa ne bi ljudi bili ogorčeni ovako.

Kad se sjetim koliko sam vremena uložio zadnje 2 godine na gradnju kanala plače mi se.

1 Like

Za one koje zanima, ovi naseri iz Youtuba su nasrali novi datum, jubilarni 5. po redu. Od 10mj. 2017 ovo je 5. datum za koji obećaju da će pregledati naše kanale, sad je to do kraja lipnja. Zanimljivo je da svaki puta povećaju rok za 2 mjeseca tako da očekujem da će novi datum biti kraj kolovoza. Naravno, opet će se ispričati i zamoliti nas za strpljenje jer rade na problemu aktivno.
https://productforums.google.com/forum/#!topic/youtube/ulNylqaITRs

To je pre smješno da bi bilo istinito, al eto, Youtube se stvarno pogubio glede toga…
Ako nećeš gubiti vrijeme i čekati, kupi kanal, ja jesam, $119 kod Turčina, monetizacija aktivirana 2015, na kanalu 0 videa, 0 subsa i kreneš iz početka…

1 Like

Odkud sad to? kako to?

a dali nama kojima je bila odobrena monetizacija, pa sada nemamo dovoljno pretplatnika pa je ukinuta. Nakon što sakupimo pretplatnike opet moramo čekati pregled ili je to drugačije, pa će biti odmah aktivno nakon što pređemo 1000 pretplatnika.

Nece biti automatski nastavljena nego ides na pregled rucni. Moras udovoljiti razne kriterije, od kvalitete, redovnog uploada, vrijeme gledanja itd. Mislim da ce samo rijetkima ce odobriti po meni.

1 Like

Hebu pošten narod a prodaju monetizirane kanale ispod pulta…

2 Likeova

Gde se mogu nabaviti takvi Kanali?

Ima li netko sa više subscribera tko bi htio, reklamirati ovaj kanal:


na svom kanalu da nam se podignu subscriberi za 400-500, u zamjenu za reklamu na live cam croatia.com ?

Nećeš imati učinka nikakvog, sakupi subsribere tu u 2-3 dana
https://www.facebook.com/groups/subscribe4sub/about/
https://www.facebook.com/groups/801387439993733/about/

1 Like

Izgleda obecavajuce, hvala :slight_smile:

Moj kanal koji je izgubio monetizaciju jer sam stao na 996 subsribera, 50% tier 1 zemlje, cpm oko 2$ bio :frowning:

1 Like

Ne znam kako si se tako mogao zeznuti i dopustiti da izgubis monetizaciju za 4 suba.

A ovo je ljepota YT-a nikad ne znas kad ce te krenuti a mora jednom samo ako se redovno radi.

2 Likeova

Kanal, 70 subsribera, 2 000 pregleda ukupno odobrena monetizacija
https://www.youtube.com/channel/UCRzK7BXJRmVacFYwUlQfQYw/featured

Skoro da se moram ispričati ako ću napisati nešto pozitivno o Youtubeu, :blush: ali napravit’ ću baš to. :angel:
Spominjali smo iznad da više ne dopuštaju postavljanje website linka u videu ako nemaš monetizaciju:

No već neko vrijeme, a i nakon najava sa Youtubea, to je sređeno; vraćena je ta opcija i na novopostavljenje videe ako i nemate monetizaciju. :+1:
Doduše, izgleda da to važi samo za one kanale koji su prije dana D imali monetizaciju (vjerojatno su im oni vjerodostojniji), no u redu, dobro je da se stvar kotrlja barem malo u pozitivnom smjeru. :blush: :o:

Izgleda da su krenuli sa odobravanjem monetizacije. Ima netko da mu je odobreno?


Dok tebi bugi ne odobre, kao da se nije ni dogodilo…
:wink:

Pa da se mene pita, ja bi potpisao da odobre samo mene i nikog više :slight_smile:
ali izgleda da se nešto počelo dešavati, prvi znakovi…

2 Likeova