Novo, strogo Youtube pravilo za monetizaciju

Ajde, super da si ih stigao nakupiti, kako god…Ja sam se dugo premišljao, kasno reagirao i sad mi još kasne s dostavom…tek sam na 300…:sweat_smile:
Koliko ono još imamo vremena?

Uff odero te ovaj…
Imam ti ja rođu daje 500 za $5 :laughing:

Pa valjda dan i par sati.

Prokletstvo…a sad šta je tu je… valjda će mi rođo stići dostavit’…
Inače baš pratim neku ekipu na youtubeu…fascinantno… počinju uploadati na kanalu (sve od nule) videe (naravno ne svoje) za dva dana videi su im na 1-2 miliona pregleda, 50t subsa u 5 dana i tako par kanala paralelno štancaju…diči će ovaj mjesec 100t € samo tako po kanalu…

Verovatno nece dici lovu ako su novi i od nule,jer nemaju odobrenu monetizaciju i nisu jos prosli rigoroznu kontrolu.

Dva dana 1-2 miliona pregleda a videi nisu njihovi? Ako to nije red flagkod yt…
Ako nije tajna, podijeli sa nama ekipu

Evo jedan, ovog sam memorirao, ima ih još takvih iskaču u prijedlozima…

https://www.youtube.com/channel/UC5SK4xqbIdgvW84SmTmpEug

Na koji način dobiju preglede?

Imaju znanje…mi ne…:sweat_smile:
Znanje je moć…
White hat-black hat…SEO boost bombe…samo oni znaju…

1 Like

Mozda imaju svoje vec posecene sajtove sa tom tematikom i embedovali video snimke,koriste Arapski jezik a Arapa ima mnogo…imaju i neku monetizaciju na video snimcima,da li je monetizacija jer je video claiming pomocu content id,od strane pravih vlasnika ili im je odobrena prava monetizacija…

Koriste arapski jer su od tamo pa im se neda komplicirati prevođenjem jer će ionako doči do cilja, kakv god “title” bio, ne diraju ih čak ni takovi jel to njima ne treba…po komentarima gađaju USA jer je dosta komentara od tamo…( ljudi se čude od kud njima ti videi u predloženim videozapisima iskaču) Ima i ekipe koji imaju slično samo sa Japanskom jeziku, tako da…
Ne dira ih ni content id, jer na 15 videa iskoči ti jedan content id, znam jel sam probao iz znatiželje…
Ma to su serijski štampači love…nitko im ništa nemože…jači su od sudbine…hahaa…:laughing:.
Vidio sam ih slične prije dvije godine kad sam pošteno započeo svoj youtube kanal… Nije mi bilo jasno kako, nije ni sada, al eto ih operiraju još i danas…

1 Like

Ma ko zna odakle su,eno im na kanalu sto si postavio pise Ukrajina :grinning: ako su dobili monetizaciju i nije content id onda su bas jaci od sudbine :grinning:

Ne vjerujem da ovo, to bi bila rupa u Youtube sustavu, vjerojatno imaju jake kanale pa šalju sa jednog na drugi.

Iako sam zadovoljio oba 2 uvjeta i dalje mi je ova poruka gore. Sad sam malo zabrinut. Jeli i vama koji ste imali zadovoljene uvjete prije najave (prije mj dana) isto ova poruka?

Ja imam 174 sub-a i nemam tu poruku.

YouTube Partner Program on February 20, 2018 unless you surpass this threshold in the next 30 days.

Ovdje piše u sljedećih 30 dana ako ne zadovoljimo, obavijest je poslana 17.1 to znači da smo imali vremena do 17.2? a što znači da sam zakasnio 1 dan? Pa ako je ovo istina ja ću se ubiti.

Ni ja nemam tu poruku, a jučer sam došo do 1000 subs.

Meni se prikazala jednom, nakon refresha nestala. U mailu koji je stigao 17.1 jasno piše 30 dana, sad jedino da su oni pod tih 30 dana mislili na 20.2 pa zaokružili, ali ako nisu onda je rok bio 17.2 a 20.2 će se provesti. Ako je tako onda smo sjebali stvar.

Ovaj dio teksta daje naznaku da će se ipak 20.2 podvući crta a ne 17.2, opet onda to nije 30 dana nego 33 dana.

On February 20th, 2018, we’ll also implement this threshold across existing channels on the platform, to allow for a 30 day grace period. On that date, channels with fewer than 1,000 subs or 4,000 watch hours will no longer be able to earn money on YouTube.
When they reach 1,000 subs and 4,000 watch hours they will be automatically re-evaluated under strict criteria to ensure they comply with our policies. New channels will need to apply, and their application will be evaluated when they hit these milestones.
https://youtube-creators.googleblog.com/2018/01/additional-changes-to-youtube-partner.html

Da dosta cudno to kako su napisali.
A budemo vidjeli, ja imam drugi kanal gdje ne zadovoljavam uvjete, bas me zanima oce se tamo od danas prestat reklame prikazivat.