Novo, strogo Youtube pravilo za monetizaciju

Sve isto. Dug je dan.

Ovo ce za nas sve biti najduzi dan u godini. Meni je sve isto. Kanali koji nisu ispunili uslove i dalje imaju monetizaciju,jedino je nestalo upozorenje da ce 20.02 nestati monetizacija tako da mislim da ce do sutra nestati monetizacija kod tih kanala, Kod kanala koji ispunjavaju uslove sve je isto kao i juce. Kanali u koje sam nagurao subse isto nema obavestenja da ce nestati monetizacija 20.02 jer ne ispunjavam uslove. …Agonija velika.

Meni je prešlo 1000 subs na novom creatoru, nije na starom. Molim boga da prođe još 4-5 sati kada bi trebalo na oba učitati da se do tada nešto ne dogodi. Tamo mi fali još 4 subs. Isto nervoza velika.

@bugi ja mislim da ce ti kanal proci sto se tice subsa jer ti si do 20.02 ispunio cilj … isto mislim i za moje kanale da ce proci koji su odavno ispunili njihove kvote preko naguranih subsa,jedino sto je youtube postao malo vise scam pa me to brine,inace da su kao pre sve bi bilo ok i prosli bi glat. A I mi smo nagurali subse na kvarnjaka koji vec imamo monetizaciju,sto i oni iz youtuba sami znaju da ce se to desavati masovno,ali sreca pa ne trebamo na pregled pa da provale.

1 Like


Sad mi izbacuje ovu poruku. Vama? Ima li promjena?

Kod mene sve isto kao i pre 3 sata.

462 sata
500+ subova

I dalje mogu monetizirat, valjda treba vremena da me stopiraju :slight_smile:

Ostao sam bez monetizacije, dali je to zbog toga što mi je falilo 4 subs nisam siguran. Kako ste vi prošli.

As a result of changes to the YouTube Partner Program requirements, your channel is currently no longer eligible for monetization. Learn more

:slight_smile:

I ja sam ostao bez monetizacije gde sam nagurao subse,na kanalima koji odavno ispunjavaju uslove,nemam dolar a pise da imam monetizaciju, ovi su sve upropastili.

Znaci imao si sate i subse prije 15.2 i nemas monetizaciju?
Mozes li uslikati stranicu chanel-monetization? Barem na pm, thx.

Ja mislim da sam ja izgubio svoju jer je jucer na starom creatoru pisalo 996 subs iako je na novom pisalo 110 jer u mailu koji mi je malo prije dosao pise da je razlog jer nemam subs i sate.

Nestale su ikone,youtube se tesko ucitava eno svi se na forumu bune za ovo isto sto i mi pisemo…sada dok to sve ne nameste za ove nove uslove proce vremena jer su nas sve poizbacivali trenutno kako mi se cini,jer niko nema dolare kod snimaka.

500 Internal Server Error ludnica

Ako neko ima dolare pored video snimaka neka se javi,ne mora slikati ni nista samo da vidim da li je problem sto mi je kanal koji nije imao uslove izgubio monetizaciju a preko njega je povezan adsense ii zato ostali kanali svi nemaju dolare iako imaju aktivnu monetizaciju.

Bitno da nisi izgubio monetizaciju, to ce se rjesiti… ja jesam nazalost radi 4 subs.

Na nekim kanalima gde sam imao dobru zaradu izgubio sam monetizaciju jer nisam vijao subse imao 400 pa bi mi puno bilo vijati a nisam vise ni znao gde da ih trazim,a gde imam losiju zaradu ostala mi monetizacija a sada nema dolara…a i dosad su mi pogasili 50 kanala nije ni to lako podneti :joy::joy:

Tezak je to posao bio :rofl::rofl: napravim kanal postavim dosta video snimaka koji postanu viralni,ukljucim monetizaciju,sacekam par meseci,povezem na adsense i svu zaradu i kada nije bilo monetizacije obracunaju,posle ugase kanal a ja zaradio brdo love eeee to su bili dani postenja,verovatno su to mnogi radili i cutali :money_mouth_face:

I kod mene nema dolara tj. ikonica, a provjeravao sam sad na kanalu, piše da unovčavanje je omogućeno…definitivno nešto mjenjaju i rade…

1 Like

Ma to su budale,misle da ce nesto stvoriti ako su nam odredili uslove.Tek ce sada biti muljaze.

Da sam izgubio monetizaciju ne bi mi ovako prikazivalo, jel tako? Al’ fakat nasekiraše i mene sad budale, nema opcije za monetizaciju u video editoru, nema ikonica dolara…ako su mi isključili monetizaciju za kanal na kojem sam prešao uslove još davno…ja definitivno završavam sa youtubeom…zajebi ti više te njihove uslove i pravila…sve se krši preko nas malih kanala…

Ma i kod mene je ista situacija na bas velkim kanalima, verifikovanim. Nema ikonica za monetizaciju a reklame regularno idu. Ponekad kad pokusam uci na - Channel hoce a nekad nece izbaci onaj error, rade nesto pa je zbog toga.

1 Like

Meni je sve kao i prethodnih dana na kanalima gde ispunjavam uslove vec godinama,sto znaci da imam taj broj sati i subse i u video editoru imam monetizaciju kao i ti i na ovoj slici imam isto to,ali nemam onu opciju za postavljanje vise reklama u snimak u video editoru i nemam dolar pored video snimka.

Dobro je…eto nismo sami…nadam se da će brzo to riješiti…