NUDI SE POSAO: Java Backend Developer

LinkResearchTools je jedna od najvecih svjetskih firmi u polju offPage SEO tools. Stacionirani su u Becu. Vjerovatno ste culi za Link Detox, to je jedan od njihovih glavnih alatica.
To je inache i firma u kojoj radim. Trenutno trazimo gore navedenu poziciju, ali je gazda zainteresovan da pokusamo naci remote developera, dakle rad na daljinu. Naravno, bili bi dobro placeni (mada ja ne znam tacno koliko i kako) i imali bi honorarne ugovore. U zavisnosti od kvalitete vaseg rada, trajat ce i saradnja.

Dakle malo opoziciji:

http://www.linkresearchtools.com/jobs/java-backend-developer/

Ovaj oglas je na njemackom al za suradnju je potrebno samo znanje engleskog.

Java Backend Developer

Mi smo firma koja se bavi crawlanjem i analiziranjem velike mase linkova. Dakle, kao sto kaze oglas, bilo bi divno da imate iskustva u “Webtechnologien, Crawling, Contentparsing, Big Data Storage System”. Tehnologije koje koristimo su:

Java 8, Spring Framework, Groovy, Go, BeanstalkElasticsearch, Ansible/Puppet, Redis, PhantomJSApache Mesos, Consul, Apache Kafka, Apache Hadoop, Apache Spark

Poseban fokus na:
HTML Protocols and Web formats, HTML extractionMessage & Service Oriented ArchitectureParallel processing, Big Data

Vase prijave saljite na alen.hadzic@linkresearchtools.org
Posaljite CV, ne zaboravite skype contact i napisite nesto o vasem iskustvu u ovom polju.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey