Nudim besplatno izradu web stranica

Poštovanje i pozdrav forumaši.

Ovako znam da je naslov teme čudan što bi i meni bio,ali u pitanju je sljedeće. Pokrenuo sam jedan mali lokalni projekat Informativni portal + Marketing Agencija međutim imam mali portfolio i htio bi ga više obogatiti,nisam neki web developer nemam puno iskustva jer nemam vremena da steknem iskustvo što se tiče web platformi. Zaposlen sam u jednoj kompaniji gdje mi je radno mjesto Software developer ali sam ograničen jer razvijam striktno desktop aplikacije al mora se od nečeg živit. Toliko o meni da pređemo na stvar.

Nudim usluge izrade statičnih HTML Stranica i web stranica sa sa open source CMS Wordpress,Joomla itd.

Što se tiče troška ja svoje usluge nudim besplatno ali vi morate obezbjediti hosting i domenu…
Svaki sajt radim kao da sebi radim,dakle nije fušeraj pa kasnije ako budete zadovoljni možete nešto i platiti ne bih se ja ljutio na vas :stuck_out_tongue:

www.prica.info/agencija/
www.prica.info/portfolio/

Lijep pozdrav

4 Likes

A za promociju mozes ovdje bacat linkove na stranice koje si napravio, to bi bio dobar marketing ako je usluga dobra.

1 Like

Imam jednu zamjerku, zašto ovo nije u liniji :stuck_out_tongue:

1 Like

Hahaha, ja si cak mislim i bolje da niej jer kak bi izgledalo tek da je…

1 Like

Ma znam, ali džaba kad imam ovaj sindrom perfekcioniste :smiley:

1 Like

Stavi neki fall back default font, recimo ja koristim Linux i ne vuce mi Century Gothic, pa mi cijeli web izgleda ko u Times New Roman sto si bas nejde sa tim stilom. Stavi neki preko google fonta za fallback, recimo Open Sans, Source Sans Pro ili Roboto.

Također, NIKAD ali baš NIKAD ne koristi crnu boju, za tekst koristi recimo #4a4a4a ili #4b4b4b, malo sivkastu boju. Korisniku je dosta teško gledati crnu boju te se oči ne mogu opustiti dok gledaju nešto crno.

Pogledaj ovo: https://perfectmotherfuckingwebsite.com/

3 Likes

Svaka čast…Meni bi trebala jedna stranica za OPG

Javi se na pm, opiši šta ti treba pa ćemo se dogovoriti dalje :smiley:

ajd mi se javi na pm…ja nemogu. Hvala :slight_smile:

Pogrešan pristup, nikad se ne radi besplatno, jer ako ne ceniš sopstveni rad još manje će ga ceniti drugi.
“Možete platiti nešto” je isto što i prosjačenje, daj koliko daš.
Evo ti pr, ono za što su drugi tražili 200 eura, ja sam tražio 300.
I kad bi pitao zašto su mene odabrali kad imaju jeftinije odgovor je bio: “Znamo da ima jeftinije, ali čim rade tako jeftino njihov rad ne vredi ništa”. :blush:

Mislim da ti je to pogresan pristup jer svatko zna ako je veca cijena da to ne znaci da je kvalitetniji rad. Bilo je ovdje, a vjerujem ima i sada ljudi koji naplacuju masno pa opet ovdje dolaze stavljati ponude, sada hoces li ti imati 1 posao mjesecno za 1000€ ili ces imati 5 poslova svaki po 500€ to ovisi o covjeku, jedan voli zaraditi dovoljno i da ima vremena uzivat u zivotu, dok drugi zele natrpati poslova da vise zarade bez obzira na sve.

Sve to drug uredu, ali opet njemu treba par linkova da popuni portfolio pa zato i nudi besplatno

Ma dajte, kom ozbiljnom privatniku preporučiti nekoga ko radi besplatno?
Misliće da je neka mućka u pitanju.
Može se reči, imaćeš popust od 20-30% jer dečku treba preporuke i sl.

Otkud si? Ako si zainteresiran javi se pa možemo se dogovoriti da radiš za mene projekte (plaćanje po dogovoru) kada sam u gužvi, slobodno ih kasnije staviš kao referencu.
Trenutačno svejedno tražim nekoga kao WordPress buildera / front end developera.

2 Likes

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja