Nudim Besplatnu izradu FB Oglasa i održavanja Kampanje uz vaš budžet

Pozdrav svima,

bavim se internet marketingom, posebno marketingom na Facebook-u već neko vrijeme. Vodim svoju stranicu koja se bavi prodajom nakita i satova o čemu sam u par postova pričao. Zarada mi je u najboljim danima i po 1000kn (bruto) a prosječno 400-500kn. Osim svoje stranice, uspješno sam odradio još nekoliko manjih projekata.

Nudim svoje usluge pravljenja oglasa, promocije stranice, boost post-a itd BESPLATNO kako bih usavršio svoje znanje. Zainteresirani koji imaju budžet mogu se javiti u inbox za daljnji dogovor i detalje. Evo jedna slika nekoliko mojih FB kampanja.

Ukoliko budete zadovoljni, i kampanja vam donese dobru zaradu…Napojnice prihvaćam :smiley:

1 Like

Pocetkom drugog tjedna imam pustanje webshopa jednog u pogon. Odmah cemo poceti sa adwordsima, fb ads i newsletterom. Tako da mozemo probati nesto odraditi u vezi fejs reklama.

može, nema problema :slight_smile:

ajd imam ija ok proizvod pa bi probal…

U redu, možemo pokušati :slight_smile:

zanimljivo, javio sam ti se, ako ima netko ovako što se tiče adwordsa, bilo bi super, vodim sam adwords i facebook ali ali nisam baš zadovoljan, pa bi prepustio nekome spretnijem, ukoliko bude rezultata biti ce i napojnica :smiley:

Dogovoreno, sve ćemo vidjeti :slight_smile: