Nudim besplatnu izradu web stranice

Nudim besplatnu izradu wordpress stranica.

Ova ponuda je namjenjena:

• Obiteljsko poljoprivrednim gospodarstvima, obrtnicima ili manjim tvrtkama
  • Privatnim iznajmljivačima
  • Ugostiteljima

Uključeno:

• Instalacija wordpressa
  • Podešavanje teme (tema nije uključena, morate ju sami kupiti)
  • Instalacija i podešavanje pluginova
  • Dodavanje pripremljenog sadržaja
  • Dodavanje google analyticsa

Nije uključeno:

• Domena i hosting (možete ih sami kupiti za cca. 200kuna/godišnje)
2 Likes

Da li moram kod tebe kupiti domenu i hosting paket ?

Jel imaš svoju web stranicu i portfolio projekata koje si ranije radio?

Ne prodajem domene niti hosting… Moraš ih sam nabaviti.

Nisam se u zadnje vrijeme bavio time, zato nudim besplatno da imam za portofolio…

Kada si tako human onda ti ja nudim besplatan hosting i domenu po želji samo se javi kod mene privatno.

Hvala ti, ali mi trenutno ne treba.

Cudno nemas portfolio, zelis radit besplatno za svoj buduci portfolio a ne zelis da ti covjek pokloni domenu i host paket.

Treba mi prvo portfolio, pa ću onda napraviti stranicu za svoje usluge…
Nema mi smisla nuditi usluge i plaćati oglašavanje, pa onda reći da nemam portofolio…
Imam dosta $ za hosting i domenu…

Uredu, kako hoces, ali evo opet savjet jedan, kupi par domena pa uradi web stranice ne mora to biti za nekoga, npr. firma koja se bavi transportom izmisli naziv napravi web stranicu i moze ti to posluziti kao portfolio da se predstavis i da kazes da si ti radio i na osnovu toga se moze vidjeti kako radis i imas li kreativnosti za dizajn.

I nemoj da ti ciljna grupa budu firme samo jer kada nudis firmi tako nesto pitat cete jesi li firma ako nisi i ne mozes im izdati racun tesko da ce ti platiti iz svog dzepa ali opet pokusaj ali ja ti govorim iz iskustva.

Zamisli kazes klijentu “tema nije ukljucena kupi je sam” a klijent u fazonu WTF kakva tema jos ako se razumije malo u web dizajn pa skonta da je WordPress reci ce pa to i ja znam instalirati, pocetnicke greske koje sam i ja pravio kao i vecina ali ovo ti govorim u dobroj namjeri :smiley:

2 Likes

@msroky hvala na savjetu, vjerojatno cu tako napraviti.
,

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja