NUDIM: Brdo posete sa facebook-a BESPLATNO!

Svi dobili PP, ko hoce informacije neka mi posalje PP ili me doda na skajp dimitrije.zivadinovic99

Može i meni više informacija na PP. Poslao sam ti zahtjev na skype.

Mozes i meni poslati? :slight_smile:

Svi ste dobili PP, ima mesta još!

Ne kuzim bas taj poslovni model s “besplatnim”, a “besplatno” je najskuplje :slight_smile: Sve u svemu … molim i meni PP. Thanks

ja ću pokušati navedenu metodu pa ćemo vidjeti.
inače što vi mislite o ovoj metodi ?

moze pp da pogledam o cemu se radi, hvala

Može i meni PP. Hvala

Svi će na kraju dobiti PP, moglo je tako ići i javno :smile:
Može i meni onda PP …
inače kažu “nema džabe ni u stare babe” :slight_smile: …pa da vidimo jel lažu.

ne lazu vjeruj mi hahahaha

1 Like

Evo i meni posalji pp da vidim u cemu je caka

Moze i meni PM da vidim kako radi to sve…

Moze li i meni pp ? hvala

A kud svi… molim i meni pp :slight_smile:

Svi ste dobili PP. Reč je o Autoposteru za grupe, svi koji ste dobili PP… Ja vam nudim samo software koji vam štedi vreme i objavljuje vaše postove sa vaših profila umesto vas, ne dajem vam ja nikakvu posetu shvatite to. Koliko posete i koje posete i koliko će da se zadrže to zavisi isključivo od vas i vaših profila.

hm samo pazite da vam Facebook ne blokira domenu jer ako se previše spama sa autostoperom to se zna dogodit

Pretpostavljm o kojoj se skripti radi, i pretpostavljam da si je kupio na Envato marketplaceu. Takoder, pretpostavljam da si je kupio pod “Regular licence”, a ne “Extended licence”.

Nisam siguran krsis li ovime sto radis ogranicenja regular licence, tj moze li se ovo shvatiti kao komercijalna upotreba skripte. Razumijem da ovo besplatno radis, i da zelis pomoci ljudima, ali ipak prouci malo prava i ogranicenja proizasla iz “Regular licence” da ne bi dobio tuzbu ni kriv ni duzan.

Za to postoji bit.ly :smiley: Godinu dana vec to radim bez problema :slight_smile:

@Anteloff extended, ne brini, imam ne extended nego neku premium… kontkaktiraj ih u vezi toga, regular mozes da dajes svima da prave jer da ne moze oni ne bi stavljali komanud “hoces da upalis otvorenu registraciju svima ili ne?”… To je kao da ja imam sve te profile a to su vasi profili tako da i ako me napnu ja cu reci da su to moji profilio… a nece me napnuti tako da uzivaj :slight_smile:

Nemoj se osjecati napadnutim, ja ih sigurno necu kontaktirati niti cu te kome prijavljivati. Moj komentar je bio dobronamjeran. Svako dobro zelim.

Nisam ga ni okarakterisao kao napad :smiley: Nego rekoh ti da uzivas, sve je pod kontrolom… Ko hoce neka se javi :smiley: