Nudim hosting paket za hosting predložak

Pozdrav ljudi, odlučio sam otvoriti hosting firmu pod imenom “GMX Hosting” - www.gmx-hosting.com
Znači registriranu naravno, sve preko države, tj. ne na crno.
I sad, potreban mi je dobar hosting predložak, bilo bi dobro unikatan.
Sve pare sam uložio u neke mašine itd tako da nisam spreman za “veliko” plaćanje, već bih ponudio najbolji hosting paket za osobu koja bi mi “nabavila” hosting predložak, nije bitno na kojem je CMS-u.

Za više informacija, obratite mi se privatnom porukom.

LP, Nikola

Šta fali hostinzima na crno? :smiley:

Kazna -.-"

hahha, pa netko te prijavi i eto ti kazne 5.000+ kn

bar u Hrvatskoj, jer je i to zabranjeno,

a kad preprodajes i to im je zabranjeno jel?

Neznam što je što nije zabranjeno, ali ako ćeš imati hosting firmu i da bez brige prodaješ usluge moraš regat firmu…

Hahahahahahah… Neznam dal znas za zakon ako recimo zaradujes manje od 10 000 kn mjesecno neulazis u sustav pdv-a :slight_smile:

Nisam znao za to, tj. nisam previše tražio o tome.

Samo znam, tj. čuo sam i vidio, tip jedan otvorio svoj hosting kao hobi,ima sve i svašta, od game servera do dedicated, i netko ga prijavio inspekciji i morao zatvoriti to ili regat firmu

Ja sam se zacudio jedan dan kada sam iso do pecenjarnjice po cevape i dobio ja racun i ja vidim pise da nisu u sustavu pdv-a i iso istrazit malo na net tako da bolje je i imat reganu firmu jer porez neces placat samo knjigovodzu :smiley:

1 Like

Ja sam prije mozda 2 god razmisljao o hosting firmi otvorit pa uzet od neke firme reseller tipa bluehost, hostgator, hetzner… Vidim da bluehost ima mjesecno 20 dolara da se placa to nije neka cjena ako imas vise od 50 klijenata onda imas neku zaradu ali ako ces ti njih imati 10-tak neznam uopce koliko se isplati jer najgora stvar sto se moze desit je zatvorit server i onda sta sa ljudima koji su kod tebe oni uredno platili a ti u minus…

Ipak dobra stvaru u tome je sto ti nikad neces trebat platit porez jel tesko da ces uspit zaradit vise od 10 000 mjesecno a jos trebas i knjigovodzu placat za sve to

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey